Strona główna FRYZURY DŁUGOTRWAŁY EFEKT FAL PROSTO Z PLAŻY – BEACH WAVES

DŁUGOTRWAŁY EFEKT FAL PROSTO Z PLAŻY – BEACH WAVES

0

Beach Waves, fale plażowe, look plażowy

Tego jeszcze nie było! Dotychczas efekt „plażowych fal” można było uzyskać tylko za pomocą produktów stylizacyjnych – trwał, dopóki nie zmoczyłaś głowy. Teraz możesz zostać „surferką” nawet do 8 tygodni! Polecamy wyjątkową usługę w Salonach Expert współpracujących z L’Oréal Professionnel – Beach Waves. 

Plażowa stylizacja włosów to hit sezonu! Włosy czesane wiatrem, słoną wodą i morską bryzą, o zwiększonej objętości, to znak rozpoznawczy lata i najbardziej pożądana fryzura na wakacjach. Ten sexy look możesz teraz mieć bez wysiłku i aż do 8 tygodni, dzięki nowej usłudze Beach Waves.

Na czym polega zabieg?  

Beach Waves plażowa trwała

Innowacyjna usługa składa się z 2 etapów: pierwszy trwa 10-15 minut, w tym czasie na włosy działa specjalny płyn skręcający. Drugi obejmuje zastosowanie środka neutralizującego i w ogóle nie wymaga odczekania! Uzupełniające substancje aktywne – w nowych proporcjach – przyspieszają proces transformacji włosów, odbudowując jednocześnie ich włókna.

Beach Waves, plażowa trwała

Jesteś gotowa na trwały plażowy look – na całe wakacje? 

 

Poprzedni artykułSTYLOWO POGNIECIONE WŁOSY Z WILD STYLERS
Następny artykułMARCO PIERRE WHITE W POLSCE!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.