DR HOUSE REKLAMUJE L’ORÉAL PARIS!

DR HOUSE REKLAMUJE L’ORÉAL PARIS!

739
0
PODZIEL SIĘ

Hugh Laurie, L

Hugh Laurie został twarzą L'Oréal nie tylko ze względu na swoją serialową popularność;-) To nie tylko nagradzany wielokrotnie aktor, ale też scenarzysta, reżyser, kompozytor, piosenkarz i pisarz. Męski i charyzmatyczny! Będzie reklamował męską linię kosmetyków Vita Lift Men Expert. 

 

Nie tylko doktor…

Brytyjczyk z Oxfordu po raz pierwszy przed kamerą pojawił się w 1975 roku. Od tamtego czasu wystąpił w ponad 20 filmach i serialach, m.in.:  „Człowiek w żelaznej masce”, „Rozważna i romantyczna”, „Lot Feniksa”, „101 Dalmatyńczyków”, „Stuart Malutki”. Przełomem dla Hugh okazał się rok 2004. Prawdziwą popularność przyniosła mu wtedy rola ekscentrycznego, antyspołecznego, ironicznego, obdarzonego czarnym humorem Dr. Gregory’ego House’a w popularnym, amerykańskim serialu „Dr House”, który co tydzień przyciąga 13 milionów widzów na całym świecie. To dzięki niezwykłej charyzmie aktora udało się stworzyć postać, która przerosła swój własny serial i stała się ikoną popkultury. Rola ta przyniosła mu dwukrotnie – w latach 2006 i 2007 – Złote Globy w kategorii Best Performance by an Actor in a Television Series – Drama.

LW nadchodzącym roku będziemy mogli oglądać aktora w produkcji „Oranges”, gdzie aktor wystąpi u boku m.in. Leighton Meester, znanej z serialu „Plotkara”.  

Hugh Laurie jest też:

  • pisarzem (jego pierwsza książka to thriller podszyty czarnym humorem – „Sprzedawca broni”, teraz Hugh pracuje nad swoją drugą książką, „The Paper Soldier”).
  • i muzykiem – jako dziecko odebrał bardzo kompleksowe wykształcenie muzyczne. Dziś komponuje utwory w stylu folk rock, a także śpiewa, gra na pianinie, gitarze, perkusji, harmonijce oraz saksofonie. Niektóre z jego utworów można było usłyszeć w serialu „Dr House”. Ostatnio aktor podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, co zaowocowało wydaną w Wielkiej Brytanii w maju 2011 r. płytą „Let Them Talk”, utrzymaną w klimatach bluesowych. Ponadto Hugh jest także członkiem rockowej grupy Band From TV, złożonej z aktorów, muzyków i sportowców (członkami są m.in. Greg Grunberg z serialu „Heroes” oraz James Denton z „Gotowych na wszystko”). Zespół gra wiele koncertów charytatywnych, podczas których zbierane są fundusze wspierające organizacje non-profit, m.in. The National Epilepsy Foundation, The Los Angeles Children’s Hospital, The Child Abuse Prevention Program.

Prowadzi też działalność społeczną – w 2009 roku Hugh Laurie został ambasadorem organizacji działającej na rzecz praw dziecka  – Save the Children, w której sam kiedyś pracował. Z okazji swoich 50. urodzin zorganizował aukcje charytatywną, z której dochód został przeznaczony na rzecz właśnie tej fundacji. Ponadto, aktor jest zaangażowany w projekty społeczne, takie jak The Pediatric Epilepsy Project, The National Alliance on Mental Illness, The National Coalition Against Domestic Violence. Współpracuje także  z Czerwonym Krzyżem.

Wolne chwile aktor poświęca muzyce, motocyklom i rodzinie. Od 1989 roku jest żonaty z Jo Green, z którą ma trójkę dzieci: córkę Rebeccę oraz synów Charlesa i Williama, który odziedziczył po ojcu zamiłowanie do aktorstwa.

On o urodzie  

– Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L’Oréal Paris. Będzie to dla mnie z pewnością wielka przygoda. Jako aktor muszę przywiązywać dużą wagę do wyglądu. Jako mężczyzna – chcę. Nie tylko dlatego, że w życiu wygląd jest ważny, lecz także dlatego, że dbanie o urodę poprawia moje samopoczucie – mówi Hugh. – Jak dbam o wygląd? Nie wiem czy wyglądam dobrze. Nie mi to oceniać. Wiem tylko, że wyglądam lepiej gdy zastosuję duet: przespana noc plus kosmetyki Men Expert, które okazały się bardzo skuteczne i wygodne w użyciu.

Zobaczcie, co Hugh Lurie mówi o swojej urodzie – w trakcie… manikiuru;-)