DRESSCODE

DRESSCODE

635
0
PODZIEL SIĘ

Dresscode

2 marca o godzinie 19:00 obdędzie się Dresscode –  wydarzenie modowe promujące polskich i europejskich projektantów, którzy w modzie tworzą definicję jutra.

Dresscode to miejsce dla tych, którzy podążają własną drogą, nie boją się pokazać siebie, przekraczają granice normy i redefiniują oczekiwania.

Dresscode tworzą awangardowi projektanci, artyści, ludzie kreatywni, którzy żyją i oddychają modą. O ich pracach pisała polska i międzynarodowa prasa, ich kolekcje prezentowane są na światowych wybiegach.

Dresscode to unikalna propozycja dla fascynatów mody, którzy wiedzą, że moda to wypadkowa szeroko pojętej sztuki, muzyki, stylu życia, emocji i reakcji na nie.

Swoje prace zaprezentują m.in: Aga Paul, Piotr Drzał, Maldoror Low Couture, Oluhi, Anna Poniewierska, Sylwia Rochala, Marta Siniło, Michał Szulc, Ewa Zwolińska.

Dresscode jest imprezą cykliczną, odbywającą się dwa razy w roku w Warszawie. Grupą docelową wydarzenia są głównie kobiety sukcesu mieszkające w miastach, mające dobrą pracę i prowadzące aktywne życie zawodowe i rodzinno-towarzyskie. Kobiety, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją pozycję, a zarazem kobiecość.

Celem tego wydarzenia jest przedstawienie projektantów awangardowych oraz promocja młodych, dobrze zapowiadających sie talentów.

Dresscode to platforma dla różnych dziedzin sztuki, takich jak fotografia, muzyka, sztuki wizualne czy taniec. Jesteśmy przekonani, że Dresscode stanie się wizytówką polskiej awangardy mody i zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta estetyczne.

 

Mamy dla was do rozdania 10 podwójnych zaproszeń na imprezę!!!

Wyślijcie na adres redakcja@ibeauty.pl 10 zdań dlaczego waszym zdaniem impreza ta jest godna odwiedzenia.

Impreza odbędzie się 2 marca o godzinie 19:00 w Warszawie.

Regulamin na str www.ibeauty.pl