Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY EAU DE LACOSTE L.12.12 ROUGE

EAU DE LACOSTE L.12.12 ROUGE

0

Dokładnie rok po wprowadzeniu na rynek pierwszej w historii męskiej kolekcji zapachów Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12, marka przedstawia nową Eau de Lacoste Rouge, jako uzupełnienie do kolekcji, w której wszystkie zapachy są inspirowane światową ikoną wśród ubrań – koszulką polo Lacoste L.12.12.

Jak pachnie Rouge?

To zapach bardzo aromatyczny i energetyczny.

nuty głowy – mrożona czerwona herbata, likier mandarynkowy, mango

nuty serca – czarny pieprz z Madagaskaru, imbir z Indii, kardamon z Gwatemali

nuty bazy – drzewo akacjowe, złota żywica z Laos

Edycja Eau de Lacoste L.12.12 Rouge jest bardzo ekscytującą nowością w szafie Eau de Lacoste. Tak jak w przypadku innych kolorów w serii, przetworzyliśmy znaczenie koszulki Lacoste L.12.12 Rouge w zapach. Czerwień jest bardzo dynamicznym i energetycznym kolorem wraz z nią przyszedł nasz najbardziej energetyczny zapach, zbudowany wokół potrójnej mieszanki przypraw i rozbłyskującego akordu czerwonej herbaty.

Lewis Peacock, dział kreacji zapachów

Dlaczego czerwień?

To nie tylko jeden z klasycznych kolorów koszulek polo Eau de Lacoste L.12.12, czerwień jest również postrzegana jako emocjonalnie intensywny kolor. Jest pociągającą i kuszącą barwą, symbolizującą pewność siebie i odwagę. Ale przede wszystkim czerwień to kolor symbolizujący życie. Najbardziej dynamiczny i energetyczny kolor w palecie barw, tak jak Eau de Lacoste L.12.12 Rouge, symbolizuje życie i witalność.

Eau de Lacoste L.12.12 Rouge (Lacoste, 169 zł/30 ml)