Strona główna GWIAZDY URODA GWIAZD EDYTA OLSZÓWKA KOLEJNY ROK Z MARKĄ BIELENDA

EDYTA OLSZÓWKA KOLEJNY ROK Z MARKĄ BIELENDA

0

Edyta Olszówka, Bielenda

Bielenda kontynuuje współpracę z Edytą Olszówką – jedną z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorek. Sukces zeszłorocznej współpracy będzie w naturalny sposób rozwijany w kampaniach promujących premierowe linie kosmetyczne oraz serie, które podobnie jak ambasadorka, pokochały miliony Polek.

Edyta Olszówka, Bielenda

Edyta Olszówka jest doceniana za swoje role teatralne, filmowe i telewizyjne. Cechują ją naturalny styl, wyrazistość, pozytywne nastawienie do nowych wyzwań oraz konsekwencja w realizacji zamierzonych celów. Dzięki tym cechom w najlepszy sposób uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki. Niebanalna uroda, silny charakter oraz inspirowanie swoimi dążeniami i osiągnięciami – to właśnie sprawiło, że współpraca z artystką i kolejny rok wspólnych działań był dla marki Bielenda naturalnym wyborem.

– W życiu zawodowym i osobistym stawiam na naturalność. Ma to szczególnie znaczenie w pielęgnacji skóry i dbaniu o jej najlepszą kondycję. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ mogę czuć się pewnie na scenie i podejmować kolejne wyzwania aktorskie. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie marki Bielenda. To doskonałe kosmetyki, które sprawdziłam w pracy i w codziennym życiu. Nie mogę się więc doczekać kolejnych, wspólnych odkryć pielęgnacyjnych – podkreśla ambasadorka.

Edyta Olszówka, Bielenda

Wyjątkowe zdjęcia, do kolejnego roku współpracy Bielendy z Edytą Olszówką, zostały tym razem wykonane przez Izę Grzybowską, która jest jednym z najbardziej utalentowanych fotografów w Polsce.

– Możliwość współpracy z Edytą Olszówką, przy fantastycznej kampanii, przy sesji o kobiecie i sesji beauty była dla mnie ogromną przyjemnością – podkreśla autorka nowych zdjęć. Najpiękniejsze ujęcia zostaną wykorzystane w kampanii reklamowej, promującej m.in. wiosenne premiery kosmetyczne marki Bielenda.

– Myślę, że ważny jest tutaj człowiek i prawda o nim, niczego nie udajemy. Ważna jest dla mnie autentyczność, która dla Polek będzie przekonująca do tego, aby sięgnęły po kosmetyki Bielenda. Ja już wybrałam – mówi o udziale w nowej sesji Edyta Olszówka.

Makijaż wykonała Agnieszka Broda, włosami ambasadorki zajął się Maciej Maniewski, a stylizacje przygotowała Anna Migacz-Lesińska.

Jedną z pierwszych linii promowanych w 2014 roku będzie Bielenda Laser Xtreme – innowacyjna, fotodynamiczna terapia liftingująca przeznaczona do pielęgnacji cery dojrzałej, bazująca na przełomowym odkryciu laboratoriów szwajcarskich w zakresie odmładzających właściwości światła. Zaawansowana i innowacyjna technologia Advanced UV Lumi Technology zamienia na powierzchni naskórka negatywną energię słoneczną na światło czerwone, znane z silnych właściwości przeciwzmarszczkowych. Kosmetyki zapewniają wyraźny wzrost jędrności i elastyczności skóry, redukcję i wygładzenie zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy. Cera staje się wyraźnie zliftingowana, zregenerowana, pełna blasku o jednolitym kolorycie. 

Bielenda, Laser Extreme, Edyta Olszówka

Bielenda, Edyta Olszówka