Strona główna FRYZURY STYLIZACJA I PIELĘGNACJA WŁOSÓW Farmagan – nowa profesjonalna marka do pielęgnacji włosów

Farmagan – nowa profesjonalna marka do pielęgnacji włosów

1
farmagan

Co wyróżnia markę Farmagan na tle innych kosmetyków do pielęgnacji włosów? Farmakologiczna jakość i delikatność działania – opowiada Maciej Maniewski, dzięki któremu produkty Farmagan są dostępne także na Wisłą.

Maniewski, czyli kto?

Swoją przygodę z fryzjerstwem Maciej Maniewski rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Szybko znalazł się w czołówce instruktorów marki Kadus, kilka lat później współpracował już z marką Kemon. Obecnie jest właścicielem czterech salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac), Katowice (ul.3 Maja) i Rzeszów (ul.3 Maja), gdzie również działają profesjonalne Akademie Fryzjerskie. Mistrz sztuki fryzjerskiej, ekspert od metamorfoz i mecenas kultury – tak często mówią i piszą o nim dziennikarze. Od października 2016 możecie oglądać Macieja Maniewskiego w „Aferze fryzjera” na antenie TVN Style. Po długoletniej współpracy przy formatach TVN przyszedł czas na własne fryzjerskie show.

Farmagan, czyli co?

farmaganFarmakologiczna jakość i delikatność działania– marka Farmagan wykorzystuje labolatoryjną wiedzę, wspierając starania wszystkich, dla których zdrowe i piękne włosy są najważniejsze. – Sprowadziłem do kraju produkty testowane dermatologicznie i klinicznie, bezpieczne zarówno dla klientów, jak i fryzjerów – podkreśla Maciej Maniewski. Bioactive Hair Treatment i Bioactive Hair Care zrewolucjonizują polskie fryzjerstwo. Rok 2017 upłynie pod hasłem „Przekraczania granic”.

Kolagen, kwas hialuronowy, a także pantenol zapewniają włosom dogłębną regenerację, odżywienie, a także nawilżenie. Dlatego to na nich oparto receptury linii Bioactive Hair Care. Kosmetyki były testowane na obecność niklu, kobaltu oraz chromu, palladu i rtęci, głównych metali odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe skóry. Nie zawierają SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate) oraz SLS (laurylosiarczan sodu).

farmaganKolejna ważna linia to Bioactive Hair Treatment. Zawarte w kosmetykach wyselekcjonowane składniki, takie jak: ekstrakt z białej pokrzywy, krwawnik pospolity, mięta, rozmaryn, a także cynk wzmacniają, odżywiają i zapewniają włosom zdrowy wygląd. Formuły zastosowane przy ich produkcji chronią naturalną keratynę w uszkodzonych, słabych i suchych włosach. W połączeniu z systematycznym stosowaniem ampułek usuwają problemy związane z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy i włosów, a także występującym łupieżem.

Hair M Club zaprasza

Markę Farmagan wprowadza na polski rynek Hair M Club. To propozycja wyjątkowej ścieżki edukacyjnej opracowanej przez Macieja Maniewskiego, który zaprosił do współpracy najlepszych instruktorów, mistrzów, ludzi doskonale wiedzących, jak ważna jest nauka przez praktykę. Akademie fryzjerskie w całym kraju łączą swoje siły. Planowanie własnej edukacji u podstaw, regularność szkoleń i system pozwalający zdobywać i uzupełniać wiedzę na różnych poziomach zainteresowania i zaawansowania to rewolucja, która w świecie polskiego fryzjerstwa jest kwestią czasu. Zaczyna ją Hair M Club.

Już niebawem w najlepszych salonach fryzjerskich pojawi się specjalny znak jakości HMC oznaczający członkostwo. Co z tego wynika dla statystycznej klientki? Siadając na fotel w takim salonie, będzie czuć się w 100% bezpiecznie.

 

1 KOMENTARZ

  1. Nie polecam farb firmy Farmagan. Mój dotychczasowy fryzjer przeszedł na te produkty i niestety ale zniszczył mi włosy. Wcześniej miałam bardzo ładny naturalny ciemny blond a po użyciu farby Farmagan kolor zrobił się zielony. Dużo pigmentu sprawia, że nie można się pozbyć niechcianego koloru. Po drugim farbowaniu miałam nadzieję, że uda się to coś poprawić a w rezultacie mam szaro – bury kolor z zielono-rudymi refleksami. Koszmar. Szkoda pieniędzy i nerwów