Strona główna PIELĘGNACJA ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE Fotona TS TightSculpting – laserowe odchudzanie i ujędrnianie

Fotona TS TightSculpting – laserowe odchudzanie i ujędrnianie

0

Uważasz, że Twoja skóra jest za mało jędrna, za to chętnie „oddałabyś” trochę tłuszczyku? W takim razie koniecznie poznaj możliwości urządzenia Fotona TS TightSculpting.

Jak to działa?

MajewskaO zabiegu opowiada dr Patrycja Majewska z Dr Majewska Centrum Medycyny Estetycznej.

Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG) podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

fotonaPierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu super długimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem.

Druga część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała piękniej i młodziej.

tightsculptingtightsculpting2Zabieg laserem trwa ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego. Wymagane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów.

Cena: od 400 do 1500 zł.

Gdzie:
Dr Majewska Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Mikołaja 13, 59-800 Lubań
tel: +48 509 693 158
www.drmajewska.com

Poprzedni artykuł#HELIXTATOO – MODNE TATUAŻE NA USZACH
Następny artykułEarth Salt – naturalne dezodoranty na bazie ałunu