Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE Greckie ręcznie robione klapki Ippomare

Greckie ręcznie robione klapki Ippomare

0

Ręcznie robione sandały i klapki wykonane ze skóry to popularna pamiątka z wakacji na wyspach greckich. Niestety, poza Grecją nie do dostania. Teraz można je kupić przez polski sklep internetowy. Wyroby firmy Ippomare są wygodne i bardzo efektowne. Zainteresowana? Przeczytaj naszą recenzję na ich temat.

skórzane klapki Ippomare skórzane klapki Ippomare

skórzane klapki Ippomare

Klapki i sandały Ippomare – charakterystyka firmy

Jak podają niektóre źródła, greccy bogowie mieli własnego wytwórcę sandałów, który zamieszkiwał na Krecie. Każda para wykonana przez niego była zaczarowana, z dodatkiem magicznych mocy. Tego ostatniego twórcy marki Ippomare nie mogą obiecać, ale zapraszają na nową stronę https://www.ippomare.com/, na której znajdziecie około 30 różnych modeli ręcznie wykonanych klapków i sandałów prosto z Grecji.

Jakie są wyroby firmy Ippomare?

Ippomare to ręcznie wykonane obuwie z najlepszej jakości materiałów, inspirowane śródziemnomorskim klimatem i starożytną Helladą. Dostępne są w kolorze naturalnej skóry oraz ciemnobrązowym. Mają mityczne nazwy, np. Kolumny Hery, Muszle Posejdona czy Warkocze Afrodyty.

Firma współpracuje z niewielkimi, głównie detalicznymi wytwórcami z Grecji. Te piękne, proste i naprawdę niesamowicie wygodne buty stanowią alternatywę dla masowej oferty, jaką znajdziemy na rynku. Są bardzo trwałe i precyzyjnie wykonane.

To przykład tego, że jakość może iść w parze z przystępną ceną i estetyką wykonania. Po prostu – Take it Natural!

Ceny: ok. 150-200 złotych (+ koszt dostawy 20 zł kurierem; 17 zł do paczkomatu InPost; 15 zł przesyłka polecona Pocztą Polską).

Gorąco polecamy, można się zakochać i uzależnić!