Strona główna MODA NOWE KOLEKCJE HELLO (BABY-G) KITTY!

HELLO (BABY-G) KITTY!

0
zegarek hello kitty

Gorący news dla fanek japońskich kreskówek i chyba najpopularniejszej kotki świata, czyli Hello Kitty: ta właśnie kotka została „twarzą” nowej, limitowanej linii zegarków nie mniej popularnej marki Baby-G.

zegarek hello kittyNajbardziej uwielbiana na świecie kotka stała się motywem przewodnim nowej kolekcji zegarków Baby-G. Wymyślona przez japońską spółkę Sanrio w 1974 roku postać, nieprzerwanie rozkochuje kolejne pokolenia ubarwiając swoją obecnością m.in. gry komputerowe, ubrania, gadżety, bajki, a nawet auta. Nic więc dziwnego, że to właśnie Hello Kitty została „twarzą” nowej linii zegarków Baby-G, które tak samo jak ona cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodych fanek.

Akcja: kolaboracja 😉

Kolaboracyjny model powstał na bazie Baby-G z serii BA-120 i wykorzystuje wzór słynnego graffiti z lat 70., które przyczyniło się do popularyzacji Hello Kitty. Ten czarno-czerwony motyw znalazł się na tarczy, na pasku białego zegarka oraz na metalowym pudełku. Dbając o najmniejsze detale projektanci marki nie tylko sprytnie wkomponowali na cyferblacie charakterystyczny dla kotki emblemat – czerwoną kokardę, ale w jej kolorystyce pokryli także końce wskazówek. Uwieńczeniem kolaboracji jest wygrawerowanie na deklu zegarka wizerunku Hello Kitty ze specjalnie zaprojektowaną „twarzą” na wzór czasomierza.

Baby-G BA-120KT, jak każdy model z tej serii, posiada unikalny system wstrząsoodporny, dzięki czemu to jeden z najtrwalszych zegarków na świecie. Inspirowany sportowym, luźnym stylem wyposażony jest w takie funkcje jak stoper, timer, czas światowy, automatyczny kalendarz oraz podświetlenie pozwalające na odczytanie godziny w ciemności. Warto dodać, że dzięki wodoszczelności równej 100m w Baby-G BA-120KT można swobodnie pływać.

BabyG Hello KittyCena prezentowanego zegarka to 769 zł. Model dostępny w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy Zibi S.A. od 30.01.2017.