Strona główna PIELĘGNACJA HIALURONIC NA ZMARSZCZKI

HIALURONIC NA ZMARSZCZKI

0

Hialuronic to volumeryczny zabieg przeciwzmarszczkowy proponowany przez ekspertów Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. Jest to zabieg wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym – bardzo skuteczny i daje natychmiastowy efekt!

hialuronic eris

Kilka słów o kwasie hialuronowym

Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem stanowiącym bardzo ważny element w strukturach tkanek. Występuje naturalnie w naszym organizmie, także w skórze, gdzie wraz 
z włóknami kolagenu i elastyny ma duży wpływ na elastyczność i gładkość skory. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.

Zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje wraz z wiekiem, co jest jedną z przyczyn zmian zawartości wody w skórze. Również promieniowanie UV powoduje zmiany w rozłożeniu i dystrybucji tego kwasu. Wraz ze zmniejszającą się ilością kwasu w skórze, włókna kolagenowe ulęgają zniszczeniom co prowadzi do charakterystycznych zmian starczych.

hialuronic erisZabieg anti-aging Hialuronic

Do zabiegu używane są preparaty kosmetyczne z kwasem hialuronowym. Jest to zabieg przeznaczony dla osób po 30 roku życia (także ze skórą wrażliwą) z widocznymi zmarszczkami, bruzdami czy wyraźnie obniżoną elastycznością skóry. Zabieg zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, wygładza skórę, poprawia owal twarzy i redukuje zmarszczki.

Zabieg trwa 1,5 h i kosztuje 295 zł.

Etapy zabiegu Hialuronic

Etap I wolumeryczne wypełnienie – silnie skoncentrowany kwas hialuronowy jest wprowadzany do głębokich warstw skóry za pomocą ultradźwięków

Etap II masaż firmowy Dr Irena Eris – stymuluje skórę do odnowy, zapewnia  uczucie głębokiego relaksu

Etap III wygładzenie – nałożenie maski

Etap IV elementy relaksacyjne i aromaterapia

Produkt do stosowania w domu po zabiegu – PHC 517 Koncentrat Hialuronowy do twarzy Hialuro-Dermo Wygładzanie. Produkt dostępny wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris (119 zł/30 ml)

Uzupełnienie pielęgnacji w domu

Aby przedłużyć efekt zabiegu, warto skorzystać z profesjonalnego i indywidualnego programu pielęgnacyjnego do stosowania w domu, dobranego przez eksperta-kosmetyczkę – Dr Irena Eris Prosystem Home Care.

Kontynuacją pielęgnacji twarzy po zabiegu jest PHC 517 Koncentrat Hialuronowy do twarzy Hialuro-Dermo Wygładzanie. Poza silnym działaniem przeciwzmarszczkowym, domowa kuracja z tym kosmetykiem daje efekt silnej stymulacji skory, pobudzając ją do naturalnej regeneracji.

eris

zespół Dr Ireny Eris na konferencji prasowej prezentującej zabieg Hialuronic. Od lewej: dr Irena Eris, Jolanta Łapińska, Monika Pasikowska, Karolina Fałek.

Poprzedni artykułALGOTHERM Z ALGAMI
Następny artykułPUPA GOLDEN CASINO
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.