HOTEL OSSA

HOTEL OSSA

884
0
PODZIEL SIĘ

Ten hotel można polecić rodzinom (jest przyjazny dzieciom), przyjaciółkom chcącym fajnie spędzić weekend, parom marzącym o relaksie spa oraz grupom integracyjnym czy szkoleniowym (świetne zaplecze). Dużym plusem jest położenie, w samym sercu Polski.

Na wielofunkcyjny, atrakcyjny kompleks Ossa**** Congress & Spa składają się hotel z zespołem 29 sal konferencyjnych oraz bogate centrum rekreacyjne. Goście Ossy korzystają z rozmaitych atrakcji, które uprzyjemniają pobyt w hotelu. Czekają na nich 522 pokoje i apartamenty, z malowniczymi widokami na okolicę; firmom hotel proponuje przestronne sale, specjalnie przygotowane na kongresy, konferencje, szkolenia, sympozja itp. Są one wyposażone w niezbędny sprzęt techniczny i nowoczesny system nagłaśniający. Czas wolny przyjemnie upływa w restauracjach, czy barach, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu doceniają uroki piaszczystej plaży przy stawie, korzystają z kortów tenisowych czy z boiska sportowego. Z kolei instytut wellness & spa, oferujący wiele zabiegów kosmetyczno-pielęgnujących, to miejsce dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę.

hotel Ossa

Instytut naprawdę robi wrażenie – znajduje się w nim aż 16 gabinetów, można tutaj skorzystać z bogatej oferty zabiegów AA Prestige, Payot i Valmont – luksusowych marek cieszących się ogromnym zaufaniem klientów i kosmetyczek na całym świecie.

Hotel jest uznawany za przyjazny dzieciom, oferując im wiele udogodnieć i atrakcji. Przeczytasz o nich więcej TUTAJ>>>

Bogaty program imprez Ossa oferuje nie tylko dzieciom – propozycje zobaczysz na stronie www.ossaevents.pl/imprezy.html. Polecamy grupom i firmom.

Dużym plusem hotelu jest lokalizacja – w samym środku Polski, co sprawia, że łatwo się do niego dostać z każdego miejsca w kraju, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na doskonałe połączenia z największymi aglomeracjami. Na przykład z Krakowa jest tu 270 kilometrów, a z Warszawy czy Łodzi zaledwie 60. Dojazd z Warszawy zajmuje tylko 40 minut.

Ossa, instytut spa

Pakiety pobytowe

Hotel oferuje wiele możliwości do wyboru. Są pakiety relaksacyjne, nastawione na maksymalne korzystanie z zabiegów upiększających AA Prestige, dla zapracowanych businessmenów, dla nowożeńców i zakochanych, a latem – pakiety wakacyjne dla rodzin. 

Zobacz więcej OFERT SPECJALNYCH>>>

Kontakt: 

Hotel OSSA Congress & SPA

96-200 Rawa Mazowiecka, miejscowość Ossa

tel. +48 46 813-26-00,

+48 46 813-26-03,

+48 46 813-26-04

email: info@hotelossa.pl

www.hotelossa.pl

Polecamy!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMAKIJAŻ GWIAZDY PIN UP
Następny artykułMasełka do ust Revlon
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.