Strona główna PAZNOKCIE Hypoalergiczny zmywacz do paznokci – Cztery Pory Roku

Hypoalergiczny zmywacz do paznokci – Cztery Pory Roku

0

Marka Cztery Pory Roku przedstawia nowość – pierwszy hypoalergiczny zmywacz do paznokci. Wyjątkowa formuła i wyjątkowa forma. 

Łagodna formuła pozbawiona acetonu, olei mineralnych, alergenów i barwników zapewniająca szybkie, skuteczne i bezpieczne zmywanie lakieru z delikatnych i słabych paznokci. Do tego bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry rąk. To wszystko zapewnia nowy hypoalergiczny zmywacz w innowacyjnej formie gąbki.

Hypoalergiczny zmywacz do paznokci w gąbce

Delikatne i łamliwe paznokcie wymagają szczególnej ochrony podczas zmywania lakieru. Odpowiedzią na ich potrzeby jest nowość marki Cztery Pory Roku – hipoalergiczny zmywacz do paznokci. Dzięki innowacyjnemu opakowaniu zintegrowanemu z gąbką pozwala on szybko i skutecznie zmyć lakier z płytki paznokcia, nie uszkadzając jej. Produkt wyróżnia wyjątkowo łagodna formuła pozbawiona acetonu, olei mineralnych, alergenów i barwników. Dzięki temu zmywacz nie powoduje osłabienia i łamliwości paznokci, chroni je przed wysuszeniem oraz nie podrażnia skory wokół nich. Nie wydziela także charakterystycznego dla większości zmywaczy.

Produkt doskonale nadaje się do usuwania zarówno lakieru żelowego, jak i akrylowego. Idealnie nawilża i chroni paznokcie, dlatego może być stosowany nawet w przypadku skóry wrażliwej. Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 9,90 zł/ 100 ml

 

Poprzedni artykułKONFERENCJA LE PETIT MARSEILLAIS
Następny artykułGLUTEN – PRAWDY I MITY