Dobranie stroju kąpielowego do własnej figury może się okazać dość problematyczne. W związku z tym warto poznać podstawowe tajniki dobierania strojów kąpielowych, aby w przyszłości uchronić się przed błędami. Najważniejsze jest to, aby w wybranym stroju czuć się w pełni komfortowo i chodzić w nim bez jakiegokolwiek skrępowania. Jak dobrać taki strój i na jakie rodzaje można go podzielić?

Strój kąpielowy jednoczęściowy – dla kogo będzie odpowiedni?

Bardzo dużą popularnością na rynku cieszy się oczywiście strój kąpielowy jednoczęściowy, który pozwala paniom wyeksponować swoją figurę i cieszyć się słońcem oraz dobrą pogodą. Do jakiej figury będzie on pasował? Przede wszystkim do figury typu jabłko oraz klepsydra, ponieważ posiadaczki takiej figury będą mogły liczyć na:

  • optyczne podkreślenie talii,
  • podniesienie i wyeksponowanie biustu,
  • wysmuklenie talii.

Kuszącą opcją może być jednoczęściowy strój kąpielowy w paski, który zakryje wszelkie niedoskonałości i optycznie wyszczupli sylwetkę, a do tego doda paniom pewności siebie i skutecznie przygotuje je na okres plażowy.

Strój kąpielowy dwuczęściowy – kto powinien po niego sięgnąć?

Kolejnym rozwiązaniem, na jakie mogą się zdecydować zainteresowane panie jest strój kąpielowy dwuczęściowy. To ogromna szansa na wyeksponowanie swoich pięknych i długich nóg oraz płaskiego brzucha. Ten strój spodoba się przede wszystkim aktywnym fizycznie paniom, które dużo czasu spędzają na bieganiu lub też na siłowni. To idealna opcja dla posiadaczek figury typu kolumna, które tym samym podkreślą wcięcie w talii i wyeksponują biodra oraz biust. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrany strój posiadał różnego rodzaju zdobienia. Wystarczy przejrzeć dostępne stroje kąpielowe i na podstawie własnych preferencji oraz posiadanego typu figury, podjąć racjonalną i świadomą decyzję. Wybór jest wręcz nieograniczony, dlatego każda kobieta powinna bez większych trudności dobrać dla siebie idealny model w dobrej cenie. 

Strój kąpielowy z wysokim stanem – kogo powinien zainteresować?

Coraz większe grono zwolenniczek ma również strój kąpielowy z wysokim stanem, który okaże się strzałem w dziesiątkę dla pań posiadających figurę typu kolumna oraz jabłko. Dzięki temu kobiety idealnie „zarysują” swoją talię i podkreślą biodra. Stroje z wysokim stanem są doskonałą propozycją dla kobiet w każdym wieku, nie mają praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych. Wysoki stan jest odpowiedzialny za:

  • wymodelowanie sylwetki,
  • optyczne wydłużenie nóg,
  • zapewnienie paniom stuprocentowej wygody i braku ograniczenia ruchów.

Jeśli panie chcą się poczuć na plaży naprawdę dobrze, powinny się zdecydować właśnie na wspomniany wyżej model, z którego można korzystać zarówno na niezbyt zatłoczonych plażach, jak i tych, na których jest dużo ludzi.

Strój kąpielowy push up – kto będzie z niego zadowolony?

Ostatnią propozycją jest strój kąpielowy push up, który spodoba się posiadaczkom figury typu gruszka. Dzięki niemu można bezproblemowo wyrównać dysproporcje między biodrami i ramionami, a jednocześnie podkreślić i podnieść biust. Chętnie decydują się na niego panie, którym zależy na wymodelowaniu własnego biustu. W ten sposób biust będzie wyglądał na nieco większy oraz pełniejszy.

Który strój kąpielowy wybrać?

Gdy wiesz już jaki krój stroju kąpielowego pasuje do Twojej figury, możesz zacząć poszukiwanie idealnego stroju. Pomocny może okazać się sklep internetowy moodo.pl, oferujący wiele różnych rodzajów strojów kąpielowych. Sprawdź bogaty asortyment pod adresem: https://moodo.pl/pol_m_KOLEKCJA_ODZIEZ_STROJE-KAPIELOWE-274.html i wybierz coś dla siebie!