Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE JAK SAMODZIELNIE ZROBIĆ STRÓJ ANIOŁA?

JAK SAMODZIELNIE ZROBIĆ STRÓJ ANIOŁA?

0

Czeka Cię impreza „przebierana” i marzysz o przebraniu za anioła? My Ci podpowiemy, jak w łatwy sposób samodzielnie wykonać taki strój!

Biała szata – jak wykonać anielską szatę?

Na pewno w swojej garderobie masz białą, zwiewną sukienkę lub tunikę. Jeśli nie, kup zwykły biały T-shirt o dwa rozmiary za duży i przerób go na anielską szatę – wystarczy wyciąć nieco dekolt i podkreślić talię przewiązując się w pasie nawet zwykłą taśmą klejącą. Możesz do tego dobrać białe legginsy lub zostawić odsłonięte nogi.

Skrzydła – jak je zrobić?

Każdy aniołek zaopatrzony jest w skrzydła – mniejsze czy większe, ale jest to cecha obowiązkowa. Można je zrobić na wiele sposobów, ale my podamy najłatwiejszy: znajdź duże kartonowe pudło, narysuj na nim ołówkiem dowolny kształt skrzydła. Następnie wytnij i odrysuj od niego kolejne skrzydło. Weź biały materiał i obklej nim skrzydła. Teraz możesz puścić wodze fantazji i przyozdobić je brokatem, srebrnymi wstążkami, czy poprzyklejać kawałki białej bibuły. Teraz zrób dwie dziurki na każdym skrzydle i połącz je ze sobą, a następnie przepleć sznurek tak, aby skrzydła i ich konstrukcja była na wzór plecaka.

Jakie buty pasują do kostiumu?

Nie wiadomo, w jakich butach chodzą Anioły — może są to zwykłe adidasy, ale Twoją stylizację z pewnością dopełnią baleriny lub szpilki. Wybierz te buty, w których zawsze czujesz się bosko. A może przełamiesz biel modnymi, kolorowymi wzorami na butach?

Dodatki – jak wykonać aureolę?

Twoja biżuteria do całej tej delikatnej stylizacji nie powinna być ciężka. Postaw raczej na ozdoby we włosach — może to być cekinowa opaska albo wsuwki z perełkami. Jeśli masz zdolności techniczne, spróbuj zrobić samodzielnie aureolkę! Na przykład można ją wykonać za pomocą kawałka drutu, którego formujemy na kształt aureoli i oklejamy łańcuchem choinkowym czy ozdobną folią.

Poprzedni artykułNawilżający podkład Bobbi Brown
Następny artykułDO CZEGO NOSIMY NIEBIESKIE SZPILKI?