Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW Joanna Ultraplex – innowacja w regeneracji włosów

Joanna Ultraplex – innowacja w regeneracji włosów

0
ultraplex-aktywator-set

Jeśli interesują Was profesjonalne preparaty do pielęgnacji w domowych warunkach, powinnyście poznać pierwszy na polskim rynku innowacyjny zestaw produktów do regeneracji włosów rozjaśnianych i farbowanych Ultraplex. Opracowało go Laboratorium Kosmetyczne Joanna.

Seria wzorowana jest na produktach fryzjerskich, dzięki czemu pozwoli na zadbanie o kondycję włosów tak jak w profesjonalnym salonie już w pięciu prostych krokach. Produkty Ultraplex dostępne są w sprzedaży w wybranych drogeriach w całej Polsce.

Codzienna degeneracja włosów

W wyniku koloryzacji, rozjaśniania, działania wysokiej temperatury czy uszkodzeń mechanicznych, włosy ulegają rozerwaniu, co powoduje zmianę ich kształtu. Samodzielne farbowanie włosów w domu bez zachowania odpowiedniej pielęgnacji może spowodować, że staną się one osłabione i szorstkie. Preparaty Ultraplex Laboratorium Kosmetycznego Joanna zawierają unikalny składnik Crodasone Cysteine, który tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach poprzez odbudowę tzw. mostków dwusiarczkowych. Te mikroskopijne wiązania siarki silnie łączą się w łańcuchy keratyny, dzięki czemu zapewniają trwałą konstrukcję włosów, utrzymują ich strukturę, wpływają na sprężystość i zdrowy wygląd.

Ultraplex – pielęgnacja jak z salonu… w domu

Ultraplex to linia nowatorskich, specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji włosów w domu. Pięć wzajemnie uzupełniających się produktów: Aktywator, Stabilizator, Regenerator, Szampon i Odżywka Utrwalająca przyczynia się do generalnej rekonstrukcji mostków dwusiarczkowych, a tym samym naprawy zniszczonych włosów.

Krok 1. Ultraplex Aktywator (zestaw 20 zł)

Użycie Aktywatora to kluczowy krok w systemie Ultraplex. Należy dodać go do dowolnego kolorantu lub rozjaśniacza i wymieszać. Preparat wnika głęboko w strukturę włosów, odbudowuje i wzmacnia wiązania strukturalne, a przez to ogranicza ich łamliwość.

Krok 2. Ultraplex Stabilizator (zestaw 20 zł)

Stabilizator przeznaczony jest do nałożenia na umyte włosy po koloryzacji. Utrzymuje i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w strukturze włosa, a przy tym zamyka łuski będące na jego powierzchni. Dzięki temu zapewnia długotrwałą wytrzymałość na uszkodzenia, nadaje sprężystość i połysk.
ultraplex-aktywator-set

Krok 3. Ultraplex Regenerator (15 zł)

Regenerator to specjalne serum odżywcze do stosowania przed pierwszym myciem włosów po koloryzacji. Pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przedłuża także efekty wcześniejszych zabiegów. Należy stosować go regularnie dwa razy w tygodniu, aby utrzymać optymalne efekty regeneracji.
ultraplex-3-regenerator-kartonik-100g

Krok 4. Ultraplex Szampon Utrwalający (15 zł)

Zastosowanie Szamponu Ultraplex to kolejny etap procesu pozwalający na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów po wykonaniu systemu regeneracji. Ma łagodną recepturę pozbawioną składników SLS i SLES, barwników i silikonów. Delikatnie myje i pielęgnuje. Dodatkowo zawiera składniki aktywne, które stabilizują mostki dwusiarczkowe we włosach.
ultraplex-4-szampon-kartonik-200g

Krok 5. Ultraplex Odżywka Utrwalająca (15 zł)

Dopełnieniem procesu regeneracyjnego jest nałożenie Odżywki, dzięki której włosy będą zregenerowane i w doskonałej kondycji.
ultraplex-5-odzywka-kartonik-tuba-100g