JUVÉDERM HYDRATE WOKÓŁ OCZU!

JUVÉDERM HYDRATE WOKÓŁ OCZU!

3328
0
PODZIEL SIĘ

Juvederm Hydrate, efekty

 

Nasza redakcyjna koleżanka poddała się zabiegowi odmładzania skóry wokół oczu – za pomocą iniekcji preparatu na bazie kwasu hialuronowego Juvéderm® Hydrate. Zobaczcie efekty i wrażenia z zabiegu!

 

Przed zabiegiem: 

Skóra wokół moich oczu była już dosyć wiotka (zwłaszcza nieruchoma część górnej powieki – pojawiły się tutaj lekkie nawisy), widać też było zmarszczki. Dużo pracuję przed komputerem i w ogóle często mam „zmęczone” oczy. Skóra pod oczami była też dosyć szorstka i widocznie przesuszona w dotyku, mimo że generalnie mam raczej mieszaną cerę. 

W trakcie:

Przed zabiegiem skórę wokół oczu miałam znieczuloną kremem Emla. Nakłucia były więc kompletnie bezbolesne, choć oczy trochę mi łzawiły. Lekarz podawał preparat specjalną cienką kaniulką – małymi iniekcjami (punktowo, miejsce przy miejscu). Wstrzykiwał Hydrate tzw. małymi depozytami, czyli małymi dawkami – po kilkanaście nakłuć w górną powiekę i w zagłębienia pod oczami. Zabieg wykonywał mi specjalista w tej dziedzinie, dr Robert Chmielewski – powiedział mi, że metoda drobnych depozytów (normalnie wstrzykuje się preparat w większej ilości w 1-2 miejsca, samoczynnie „rozlewa” się on pod skórą) w wypadku okolic oczu przynosi lepsze efekty.

Po zabiegu:

Moja skóra wyglądała… jak ozdobiona jakimiś rytami – w miejscach nakłuć powstały małe bąbelki:-) Po kilku godzinach część z nich się wchłonęła, ale reszta była nadal widoczna – jeszcze przez 4-5 dni (stopniowo zanikając). Oczy były też trochę podpuchnięte. Nie jest to więc zabieg lunchowy – zdecydowanie trudno było ukryć ślady po nim pod makijażem. Z niecierpliwością czekałam więc na efekt końcowy. 

Efekt: 

Rewelacja! Taki ostateczny pojawił się po ok. 10 dniach. Skóra wokół niesamowicie się wygładziła, poza tym zyskała jakby nową jakość – jest bardziej elastyczna, zrewitalizowana, gładsza, bardziej jednolita w kolorze, mniej opuchnięta. Mam wrażenie, jakby zagłębienia pod oczami się wypełniły. A najbardziej zaskakujące jest to, że nawisy nad górnymi powiekami kompletnie zniknęły! Czuję się, jakbym przeszła operację plastyczną – lifting powiek – bez skalpela. Gorąco polecam!

Tekst: Z.S.