Strona główna MAKIJAŻ TRENDY I KOLEKCJE KOLEKCJA MAKIJAŻU GIORGIO ARMANI

KOLEKCJA MAKIJAŻU GIORGIO ARMANI

0

róż do policzków Giorgio Armani

W tym sezonie w kolekcji makijażu Armaniego dominują głębokie kolory – błękit  oraz jagodowy, kontrastujące z delikatnym różem i srebrem. Makijaż jest bardzo seksowny, zainspirowany nocnym krajobrazem – podstawą są perfekcyjnie podkreślone oczy, delikatny róż na policzkach i zmysłowe usta.

oprac. Kasia Kosieradzka

Giorgio Armani i Megan Fox

Perfekcyjny makijaż oczu

Paleta Eyes to Kill (260 zł) to zestaw potrójnych cieni w odcieniach fioletu i grafitu, którym bez problemu wykonamy idealny na wieczorne wyjścia makijaż typu smoky eye.

Poczwórna paleta cieni do powiek (255 zł) jest utrzymana w chłodnej, nocnej, ale harmonijnej kolorystyce – atramentowy granat, ciemny brąz, metaliczny brąz i delikatny srebrny.

Makijaż oczu można wykończyć tuszem do rzęs Eyes to Kill (150 zł), który wydłuża i pogrubia rzęsy, jednocześnie je wzmacniając.

fot. Armani Giorgio Armani przyjaźni się z wieloma gwiazdami. Na zdjęciu z Megan Fox

Podkreślone policzki


Róż do policzków Viper Night (240 zł) ma lekką konsystencję i składa się z dwóch odcieni. Odcieniem maliny można mocjniej podkreślić kości policzkowe. Drugi odcień (jasny, pastelowy róż) jest odpowiedni do makijażu typu nude. Oczywiście oba można łączyć ze sobą.

Makijaż ust

Możesz wybierać pomiędzy dwoma kolorami szminki Rouge d’Armani (140 zł): Shade nr 604 – głęboki rubin oraz Shade nr 602 – Łagodny róż, Shade n°603 – Czarna purpura. Usta możesz pomalować także błyszczykiem trwałym Lip Skin (115 zł) w kolorze czarnej purpury.

Look wykończysz lakierem w ciemnoniebieskim kolorze do paznokci Fluid Sine (110 zł).

kolekcja makijażu Giorgio Armani