Strona główna PIELĘGNACJA KOREKTOR MEDYCZNY PO ZABIEGACH OXYGENETIX

KOREKTOR MEDYCZNY PO ZABIEGACH OXYGENETIX

0

Lekarze rzadko pozwalają na aplikację podkładów na twarz zaraz po zabiegach medycyny estetycznej. Dla wielu pacjentów oznacza to dyskomfort związany z widocznością zmian na skórze. Aby ułatwić im maskowanie nie tylko śladów po zabiegu do momentu wygojenia, ale też problemów skórnych, takich jak atopowe zapalenie czy blizny potrądzikowe, amerykańscy lekarze stworzyli specjalny korektor medyczny. Poznajcie zalety Oxygenetix! 

Oxygenetix to pierwszy i jedyny korektor medyczny możliwy do zastosowania bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej, w tym tak inwazyjnych, jak laser, Thermage, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa, botoks czy wypełniacze, które mogą wpływać na wygląd skóry pacjenta tuż po zabiegu.

Oxygenetix, makijaż po zabiegach, makijaż korekcyjny, korektor medycznyPreparat zawiera opatentowaną formułę Ceravitae, która dostarcza w głąb skóry duże ilości tlenu. Dzięki temu Oxygenetix nie tylko koryguje kolor skóry, ale też pomaga w prawidłowym gojeniu się ran, zmniejsza też obrzęk i zaczerwienienia po zabiegach, minimalizuje ryzyko pojawienia się blizn. Sprawia, że skóra wygląda zdrowiej i lepiej, dzięki czemu pacjent szybciej wraca do swoich codziennych czynności. 

Ponadto Ofygenetix zawiera Aloe Barbabensis – roślinę przywiezioną do Europy z Barbadosu przez portugalskich żeglarzy. Była to jedyna roślina, która znosiła trudne warunki hodowania na statkach i była używana do leczenia ran. Jej właściwości antybakteryjne chronią skórę podrażnioną procedurami medycznymi i promują procesy gojenia. Ponadto korektor zawiera SPF 25.

Korektor jest idealnym rozwiązaniem także dla pacjentów ze schorzeniami skórnymi, takimi jak: atopowe zapalenie skóry, suchość skóry, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty i inne choroby skóry. Nie tylko doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, ale pomaga łagodzić objawy chorób dermatologicznych. 

Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry i oddycha wraz z nią, dając efekt „drugiej skóry”. Dzięki wodoodpornej formule jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych i uprawiających sport. A ponieważ jego konsystencja jest lekka i „oddychająca”, sprawdza się również jako podkład do codziennego makijażu. Jest dostępny w 8 kolorach (4 w tonacji niebieskiej i 4 w ciepłych, żółtych odcieniach). 

Zalety stosowania:

  • skrócenie czasu leczenia po zabiegach – przyspiesza gojenie 
  • kompletna, niewidoczna ochrona od pierwszego dnia po zabiegu 
  • minimalizuje ryzyko bliznowacenia 
  • podtrzymuje efekt zabiegu przy regularnym stosowaniu 

Efekty przed i po

Oxygenetix, korektor medyczny, makijaż po zabiegach

Zdjęcia pacjentek: bezpośrednio po zabiegu laserowym (po lewej) oraz pacjentki z oparzeniem II stopnia. 

Więcej na: www.revisage.pl/oxygenetix (tam znajdziesz też listę gabinetów, w których można kupić ten preparat) oraz www.oxygenetix.eu