Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI KOSMETYKI VICHY NUTRIEXTRA

KOSMETYKI VICHY NUTRIEXTRA

2

Vichy Nutriextra

Masło shea, olej macadamia oraz gliceryna to główne składniki nowych produktów Vichy przeznaczonych do pielęgnacji wysuszonej skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu składników aktywnych, efekt działania kosmetyków jest odczuwalny nawet dwa dni.

Laboratoria Vichy opracowały dwie konsystencje:

emulsję dla skóry normalnej i suchej (emulsja przemienia się w wodę w kontakcie ze skórą dając doznanie orzeźwienia i komfortu zaraz po aplikacji)

Nutriextra Mleczko jest dostępne w tubce z dozownikiem (Vichy, 39 zł/200 ml) lub we flakonie z pompką (Vichy, 49 zł/400 ml)

Nutriextra Vichy

kosmetyki Vichy Nutriextra są dostępne w aptekach

krem dla skóry suchej i bardzo suchej (konsystencja kremu dobrze pokrywa skórę i pozostawia aksamitny efekt końcowy)

Nutriextra Krem dostępny w słoiczku (Vichy, 49 zł/400 ml) lub tubce z dozownikiem (Vichy, 39 zł/200 ml)

O swoją skórę możesz zadbać także w trakcie codziennej toalety, używając kremu do kąpieli Nutriextra Ekstremalny Komfort (Vichy, 29 zł/200 ml)

Polecamy!

 

Poprzedni artykułMETAMORFOZA SYLWII
Następny artykułNAWILŻANIE Z MLECZKIEM GARNIER
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.

2 KOMENTARZE