Lancôme Matte Shaker – nowa płynna pomadka

Lancôme Matte Shaker – nowa płynna pomadka

2136
0
PODZIEL SIĘ
pomadka lancome

W 2016 roku marka Lancôme wprowadziła na rynek Juicy Shaker olejek do ust o owocowych smakach – obietnica uzależniającej pieszczoty ust została spełniona. W tym roku Lancôme otwiera nowy rozdział, oferując płynną pomadkę do ust Matte Shaker w żywych, odważnych i intensywnych odcieniach.

Innowacyjna formuła pomadki tworzy na powierzchni ust dwukrotnie cieńszą i bardziej intensywną warstwę w porównaniu z tradycyjną pomadką. Nowy, udoskonalony aplikator cushion jest bardziej precyzyjny i zapewnia niepowtarzalne wrażenia zmysłowe. Rezultat? Stylowe usta, które stają się matowe w oka mgnieniu, nienaganna trwałość, lekkość i niewyczuwalna na ustach konsystencja.

Formuła bold Matte Shaker to:
intensywne, nasycone pigmentami kolory
+
łatwa w nakładaniu płynna konsystencja
=
natychmiastowy efekt wow!

pomadka lancomeInnowacyjna formuła – perfekcyjna aplikacja

Matte Shaker wykorzystuje technologię UltraThin Film (UTF) stosowaną w podkładach, dzięki czemu makijaż jest dwukrotnie cieńszy i bardziej intensywny niż w przypadku tradycyjnej pomadki. Formuła Matte Shaker w połączeniu z udoskonalonym aplikatorem cushion gwarantuje łatwy i szybki makijaż z intensywnym rezultatem.

Wstrząśnij!
Flakon Matte Shaker należy wstrząsnąć przed użyciem na tej samej zasadzie jak Juicy Shaker, aby odpowiednio nasączyć aplikator cushion. W momencie nakładania aplikator uwalnia porcję pomadki, która precyzyjnie pokrywa powierzchnię ust i sprawia, że usta stają się niewiarygodnie miękkie.

Nałóż!
Dzięki nowemu aplikatorowi makijaż trwa zaledwie kilka sekund. Nasycona pigmentami formuła tworzy na ustach wyjątkowo cienką, zapewniającą komfort warstwę w intensywnym kolorze o niewyczuwalnej konsystencji.

Odważ się!
Rezultat jest wyjątkowy. Nasycone pigmentami wykończenie sprawia, że Matte Shaker fascynuje odważnymi i mocnymi kolorami, które stapiają się ze skórą ust, a makijaż utrzymuje się cały dzień.

lancome pomadkaSiedem odważnych odcieni

Matte Shaker występuje w siedmiu energetycznych kolorach na każdą okazję. Odważnej palecie kolorów Matte Shaker nadają ton dwa wyraziste odcienie Pink Power (378) oraz Magic Orange (186).

  • Energy Peach (272) – brzoskwiniowa skórka + zdecydowany blady róż = niezawodna recepta na dynamiczną stylizację;
  • Beige Vintage (270) – intensywny i mocno nasycony pigmentami beż – nie ma mowy o nudzie;
  • Yummy Pink (379) – kocha, lubi, szanuje … Dziewczęcy styl Yummy Pink!
  • Kiss Me Cherie (374) – intensywna i uwodzicielska czerwień zaprasza do namiętnego pocałunku;
  • Red’y in 5 (189) – czerwone usta, mała czarna, szpilki… Gotowa do wyjścia?
  • Pink Power (378) – elektryzujący, świetlisty róż, w sam raz dla królowej!
  • Magic Orange (186) – cytrusowy przebłysk, domieszka szalonej wyobraźni, szczypta magii… Z Magic Orange wszystko jest dozwolone!

Taylor Hill – muza Matte Shaker

Śmiała, zdecydowana i pewna siebie. Taylor Hill wie, czego chce. Top modelka i ambasadorka Lancôme, w najnoweszej kampanii dla Matte Shaker dumnie nosi dwa kultowe odcienie « Magic Orange » i « Pink Power » w odważnej, dwukolorowej stylizacji. Uwieczniony w obiektywie Mert & Marcus wizerunek potwierdza, że Matte Shaker nie ogranicza się do samej tylko pomadki, lecz pozwala wyrazić styl życia.

pomadka lancome