Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Lancôme – dwufazowy peeling progresywny Visionnaire Crescendo

Lancôme – dwufazowy peeling progresywny Visionnaire Crescendo

0
peeling

Stworzona w 2011 roku gama korygująca Visionnaire od Lancôme stale uzupełniana jest o wychodzące naprzeciw potrzebom kobiet innowacyjne i przełomowe rozwiązania naukowe. W 2017 roku Lancôme wprowadza nową pielęgnację o silnym działaniu. Za cel dwufazowego, progresywnego peelingu na noc Visionnaire Crescendo postawiono redukcję wpływu czasu na skórę. 

lancome kate winsletA może idealna pielęgnacja nie powinna opierać się na koncepcji linearnej, lecz na powtarzanych w odpowiednich odstępach czasu kuracjach przyspieszających procesy odnowy?

Wychodząc z tego założenia, przy opracowywaniu podwójnej formuły progresywnej kuracji złuszczającej na noc Visionnaire Crescendo, laboratorium Lancôme znalazło inspirację w dwóch metodach, które z pozoru wydają się bardzo odległe: peeling dermatologiczny oraz interwałowy trening sportowy.

Z połączenia tych dwóch praktyk (peeling progresywny i High-Intensity Interval Training) narodziła się innowacyjna koncepcja autorstwa Lancôme, czyli intensywny interwałowy trening dla skóry SIIT (Skin Interval Intensity Training). Na tej właśnie podstawie laboratorium Lancôme opracowało dwufazowy progresywny peeling na noc Visionnaire Crescendo, który wygładza powierzchnię skóry, wyrównuje koloryt, przywraca promienny blask i pobudza procesy odnowy komórkowej, korygując zmiany i niedoskonałości urody.

Dwufazowy peeling progresywny Visionnaire Crescendo (359 zł)

peelingVisionnaire Crescendo zawiera dwie, komplementarne płynne formuły.

Faza 1: pierwsze 14 nocy to przygotowawczy trening wytrzymałościowy dla skóry. Jest to pierwszy etap peelingu, którego zadanie polega na usunięciu martwych komórek oraz pobudzeniu procesów odnowy komórkowej pod wpływem działania naturalnych kwasów owocowych AHA w stężeniu 5% oraz wyciągu z ziaren komosy ryżowej o nowo odkrytych właściwościach złuszczających. Po upływie 14 nocy powierzchnia skóry jest gładsza, a cera bardziej jednorodna i promienna.

Faza 2: produkt na kolejne 14 nocy zawiera 10% kwasów salicylowego i glikolowego, które wykazują powszechnie uznane działanie regenerujące oraz poprawiające wygląd skóry. Połączenie tych dwóch kwasów w formule Visionnaire Crescendo™ wygładza skórę, zmniejsza pory, wyrównuje cerę, pobudza procesy regeneracji skóry oraz koryguje większei mniejsze zmarszczki. W składzie obydwu formuł występuje pochodna jasmonidów, które wyróżniają całą gamę Visionnaire. Jasmonidy posiadają zdolność stymulowania syntezy kwasu hialuronowego w poszczególnych warstwach skóry.

Uproszczona technika: bez konieczności czekania i spłukiwania

Dla kobiet żyjących w zawrotnym dziś tempie, Lancôme oferuje podwójną, łatwą w stosowaniu formułę. Obydwie fazy progresywnego peelingu Visionnaire Crescendo mają płynną, innowacyjną konsystencję, która ułatwia równomierną aplikację, bez spłukiwania.

Jak każdy peeling, Visionnaire Crescendo powinien być stosowany zgodnie z programem pielęgnacyjnym, który zapewnia możliwie najlepsze rezultaty, jednocześnie dbając o naturalną równowagę skóry. Pojemność opakowania jest przewidziana na 28 dni i każda z faz powinna być nakładana przez 14 kolejnych nocy bez przerw.

Technika aplikacji

Wieczorem: po starannym demakijażu nałożyć 3 do 4 porcji Visionnaire Crescendo równomiernie na twarz opuszkami palców, omijając okolice oczu i ust. Dla większego komfortu i lepszego nawilżenia zaleca się następnie zastosować zazwyczaj używany krem.

Rano: po oczyszczeniu skóry użyć krem zawierający filtr minimum SPF 15. Aby zapewnić skórze odpowiednią ochronę Lancôme opracowało korygujący krem Visionnaire z SPF 20, którego formuła zawierająca pochodną jasmonidów poprawia wygląd i ujędrnia skórę, zapewniając jednocześnie ochronę przed promieniowaniem UV. Aby uzyskać optymalne rezultaty, kuracja złuszczająca SIIT Visionnaire Crescendo może być powtarzany do sześciu razy w ciągu roku, pod warunkiem zachowania miesięcznej przerwy między kuracjami.

Nowa Kate Winslet

W kampanii reklamowej Visionnaire Crescendo zrealizowanej przez fotografów Mert Alas & Marcus Piggott, występuje oskarowa aktorka i ambasadorka Lancôme Kate Winslet, która oczarowuje promienną charyzmą i ukazuje się w nowym świetle, jeszcze bardziej spełniona i zwrócona ku przyszłości.