Laura Mercier w Douglas

Laura Mercier w Douglas

1032
0
PODZIEL SIĘ

 

Do ponad 70 marek dostępnych na wyłączność w sieci perfumerii Douglas dołączyła Laura Mercier – kultowa marka wizażystów amerykańskich gwiazd, dotychczas obecna tylko w ekskluzywnych domach towarowych na świecie.

Laura Mercier to luksusowe kosmetyki do makijażu i pielęgnacji stworzone w 1996 r. przez francuską makijażystkę Laurę Mercier, której ambicją było  osiągnięcie efektu, nieskazitelnej skóry. Zdaniem Laury to właśnie perfekcyjna cera (the flawless face) jest najważniejszym elementem makijażu.

Laura Mercier uzupełnia bogate portfolio selektywnych marek dostępnych tylko w Douglas – makijażu Giorgio Armani Cosmetics i Bobbi Brown, pielęgnacji La Mer, zapachów Michela Korsa i Toma Forda. Są to kosmetyki wybierane przez naszych najbardziej wymagających klientów ceniących luksus i najwyższej jakości produkty. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaproponować im Laurę Mercier, zupełnie nową markę, która dotychczas nie była dostępna w Polsce – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, Prezes Douglas Polska.

 – Wybraliśmy Douglas, ponieważ jako jedyny z naszych partnerów handlowych był w stanie zaproponować nam niestandardową ekspozycję w swoich perfumeriach oraz profesjonalny serwis, którego wymagają marki luksusowe. – Krzysztof Szewczyk
właściciel Baltic Company i dystrybutor marki w Polsce

Do końca 2014 roku Laura Mercier dostępna będzie w kilkunastu perfumeriach Douglas w całej Polsce. Kosmetyki te można również kupić e-perfumerii na www.douglas.pl.Laura Mercier