Strona główna DIETA I ZDROWIE ZDROWE ODŻYWIANIE LIPTON ICE W WERSJI LIGHT

LIPTON ICE W WERSJI LIGHT

0

Lipton Ice Tea w wersji Light to świetny napój dla wszystkich osób dbających o linię! Zawiera mniej kalorii, ale nadal jest słodki! Sprawdź, jak to możliwe.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które dbają o swoje zdrowie i wybierają naturalne, niskokaloryczne produkty nie rezygnując przy tym z ich walorów smakowych, stworzyliśmy nową Lipton Ice Tea Green Lemon. Dzięki zastosowaniu ekstraktu z liści stewii obniżyliśmy kaloryczność tej mrożonej herbaty, nie naruszając jej walorów smakowych. Jest to pierwszy i na razie jedyny produkt w kategorii herbat mrożonych na polskim rynku, w którym użyto ekstraktu z liści stewii.

Agnieszka Bielecka–Beszterda, Brand Manager, Pepsico.

 

Stewia nie zawiera kalorii i jest aż 300 razy słodsza od cukru. Stewia wykorzystywana jest od ponad 200 lat w krajach Ameryki Południowej do słodzenia napojów i potraw.

Zastosowanie tej rośliny przy produkcji sprawiło, że Lipton Ice Tea Green Lemon zawiera o 30% mniej kalorii niż inne herbaty mrożone dostępne na rynku. 

Lipton Ice Tea Green Lemon (2,99 zł/0,5 l)

Polecamy!

Poprzedni artykułSPOJRZENIE KLEOPATRY
Następny artykułEKOMODA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.