Strona główna FRYZURY L’ORÉAL PROFESSIONNEL MOKKA OMBRÉ

L’ORÉAL PROFESSIONNEL MOKKA OMBRÉ

0

Dwa razy do roku marka L’Oréal Professionnel przedstawia najnowsze trendy w koloryzacji włosów. Wiosenno-letnia kolekcja Mokka Ombré jest kwintesencją najnowszych modowych trendów na sezon wiosna-lato 2013. Po sezonie inspirowanym powojennym hollywoodzkim szykiem tego lata moda po prostu musiała pójść w kierunku świeżości i lekkości.

Kolekcja koloryzacji Mokka Ombré to prawdziwy powrót do natury, do tego, co w niej najpiękniejsze i najbogatsze – taka jest inspiracja najmodniejszych sylwetek sezonu. Kwiatowe wzory już dominują na wybiegach. Dla stosownego kontrastu nadszedł czas na fryzury ombré w bogatych odcieniach mokka, które sprawiają wrażenie lekko rozwichrzonych. Właśnie to zaskakujące połączenie sprawia, że fryzury są na czasie: naturalne, ale i modne.

 Wyrafinowana mokka 

Koloryzacja i fryzura świeża, a zarazem wielkomiejska. Nie dajmy się zwieść jej subtelnym odcieniom mokki o blond refleksach – to kobieta, która kontroluje swoje otoczenie. Zdradza to jej uczesanie ze zdecydo­waną i mocną grzywką. W tym sezonie, rozświetlony na końcach kolor idealnie podkreśla ciemne oczy.

Loreal Professionnel Mokka Obre Wyrafinowana

 Finezyjna mokka 

Za nieco chłopięcą fasadą, czyli krótką fryzurą bob w odcieniu mokka ombré, skrywa romantyzm, który wprawia w szybsze bicie serca. Koloryzację stanowi naturalny brąz w odcieniu mokka. Subtelne połączenie brązu z karmelowymi pasemkami podkreślającymi strukturę i lekkość falowanych włosów.

Loreal Professionnel Mokka Obre Finezyjna

 Egzotyczna mokka 

Jeżeli ktokolwiek ma „egzotyczne” zachcianki, to właśnie ona! Odwrócone ombré w połączeniu z odcieniem mokka tworzy głęboki, wielowymiarowy efekt, nawet na ciemnej bazie.

Loreal Professionnel Mokka Obre