Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA Luksja Care Pro Men

Luksja Care Pro Men

0
Luksja Care Pro Men

Już jest – seria kosmetyków dla mężczyzn – Luksja Care Pro Men, której ambasadorem został Michał Winiarski – znany siatkarz i Mistrz Świata 2014. To właśnie tacy mężczyźni jak on, czyli aktywni, wysportowani i godni naśladowania, stali się inspiracją dla stworzenia tej linii.

Luksja Care Pro Men – świeżość w mistrzowskim wydaniu

Luksja znana jest przede wszystkim z kosmetyków do mycia i pielęgnacji skóry,
które powstają z myślą o potrzebach kobiet. Wieloletnie doświadczenie marki
i obserwacja rynku i potrzeb konsumentów pokazują jednak, że również coraz więcej panów poszukuje produktów dopasowanych do swoich wymagań.  Potwierdzają to badania, z których wynika, że rynek żeli pod prysznic dla mężczyzn rośnie dynamicznie i stanowi obecnie 36% całego rynku*. Zmieniające się trendy pokazują, że panowie coraz częściej interesują  się zakupami związanymi z kosmetykami, modą czy zdrowym stylem życia. W swoich wyborach stawiają przede wszystkim na jakość, ale nie bez znaczenia
jest też cena kupowanych produktów.

Luksja Care Pro Men - ambasador Michał Winiarski

Luksja, odpowiadając na potrzeby panów stworzyła nową linię żeli do mycia ciała
dla mężczyzn zwierających odpowiednio dobrane składniki aktywne dla zaspokojenia różnych gustów i wymagań. Główną cechą produktów z linii Luksja Care Pro Men
jest wielofunkcyjność, świeże i energetyzujące zapachy oraz wygodne i poręczne butelki o pojemności 500ml. Skuteczna formuła 2w1 znajdzie uznanie w oczach panów ceniących uniwersalne kosmetyki, którymi można umyć zarówno ciało jak i włosy. W bogatej gamie zapachów każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, czy potrzebuje orzeźwienia, wyciszenia, czy mocnej dawki energii.      

Luksja Care Pro Men – produkty dopasowane do potrzeb Polaków

Luksja Care Pro Men Fresh to połączenie świeżego zapachu z cytrusowymi nutami i mentolem. Ten wariant sprawdzi się świetnie jako odświeżenie po ciężkim dniu, lub kiedy potrzebna jest maksymalna dawka orzeźwienia.

Luksja Care Pro MEN FRESH 9,99pln

Luksja Care Pro Men Sport to wariant stworzony z myślą o mężczyznach uprawiających sport, którzy szukają skutecznego produktu zapewniającego uczucie higienicznej świeżości i czystości przy każdym myciu. Jego nowoczesna formuła zawiera aktywne jony srebra, które wykorzystywane są w kosmetykach ze względu na ich właściwości dezodorujące.

Luksja Care Pro MEN SPORT 9,99pln

Mężczyźni, którzy szukają dodatkowej porcji energii powinni sięgnąć po wariant Luksja Care Pro Men Energy z ekstraktem z guarany, której pobudzające właściwości od dawna znane są na całym świecie. Energetyczna formuła zapachowa nowego żelu pod prysznic to dawka odświeżającej energii na cały dzień.

Luksja Care Pro MEN ENERGY 9,99pln

 

Po wyczerpującym dniu, mężczyźni pragnący wyciszenia i relaksu z pewnością polubią ostatnią odsłonę nowej linii, czyli Luksja Care Pro Men Sensitive. Ten wariant żelu pod prysznic nie tylko koi zmysły, ale też pielęgnuje skórę. O jej kondycję zadba delikatna formuła z aloesem i prowitaminą B5.

Luksja Care Pro MEN SENSITIVE 9,99pln

Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie.

Cena każdego wariantu: 9,99 zł / 500 ml

*PZ Cussons za Nielsen,  Cała Polska, Rynek żeli pod prysznic, Sprzedaż wartościowa za rok 2015.

Luksja Care Pro Men - ambasador Michał Winiarski