Strona główna FRYZURY Nowa seria regeneracyjna Repair.Me – Kevin Murphy

Nowa seria regeneracyjna Repair.Me – Kevin Murphy

0

Poznajcie linię regeneracyjną Repair.Me i dowiedzcie się od samego Kevina Murphy’ego, jak powstała.

Jak powstała seria Repair.Me, opowiada Kevin Murphy

Moje zaangażowanie w poszukiwaniu tego, co najlepsze w naturze i nauce doprowadziło mnie do najnowszych odkryć w dziedzinie przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry i badań na temat aktywności białek, pozostających w stanie lipidowym. Pomyślałem, że ich zastosowanie w produktach do włosów może okazać się niezwykle skuteczne. Zazwyczaj produkty o dużej zawartości białka sprawiają, że włosy stają się kruche i sztywne, dlatego połączyliśmy silne składniki naturalne z najnowszymi technologiami naukowymi. W tym celu zastosowaliśmy specjalną metodę hermetyzacji białka do wnętrza enzymu, która utrzymuje je w stanie lipidowym. Pozwala to na wpasowanie się białka wyłącznie w uszkodzoną strukturę włosa odbudowując i pozostawiając włosy miękkie i błyszczące bez efektu kruchości i obciążenia. W mojej pracy bardzo często mam do czynienia z poważnie uszkodzonymi i bardzo suchymi włosami. Jest to efekt negatywnego wpływ środowiska, uszkodzeń chemicznych i mechanicznych, które mogą okazać się bardzo trudne do zwalczenia. Dlatego stworzyłem serię Repair.Me składającą się z trzech idealnie uzupełniających się produktów, aby całkowicie odbudować i zregenerować włosy.

Repair.Me rytuał pielęgnacyjny

Repair.Me to rytuał pielęgnacyjny bazujący na wymienny stosowaniu szamponu i odżywki oraz kuracji oczyszczająco-odbudowującej. Szampon i odżywka z serii Repair.Me odbudowują zniszczone chemicznie, łamliwe włosy. Delikatnie je wygładzają i tworzą wokół każdego z nich powłokę, która chroni je przed utratą nawilżenia oraz uszkodzeniami. Szampon i odżywka Repair.Me powinny być stosowane codziennie, a 1-2 razy w tygodniu należy je zastąpić kuracją oczyszczająco-odbudowującą Re.Store.

Repair-Me.Wash

szampon regenerujący włosy. Zawiera przeciwutleniacze i aktywne białka pochodzące z owoców papai, które zwalczają uszkodzenia, chronią i wygładzają włosy. Zawarte w formule produktu aminokwasy jedwabiu stymulują wzrost włosów i odnowę komórkową a ekstrakt z liści bambusa odbudowuje je i wzmacnia, zwiększając ich blask i ułatwiając rozczesywanie.

Cena: 128zł/250 ml

Repair-Me.Rinse

odżywka regenerująca włosy. Zawiera witaminy, bogaty w przeciwutleniacze ekstrakt z jagód acai oraz masło Shea, które odbudowuje, odżywia i wzmacnia włosy nadając im blask. Minerały, aminokwasy i ekstrakt z liści aloesu nawilżają włosy i dodatkowo wygładzają ich powierzchnię.

Cena: 128zł/250 ml

Re.Store

kuracja oczyszczająco-odbudowująca włosy. Zawiera enzymy papai i ananasa, które
w połączeniu z proteinami z zielonego groszku wiążą wodę i poprawiają nawilżenie włosów. RE.STORE odbudowuje włosy od wewnątrz, zwiększając ich elastyczność, nawilżenie i siłę.

Cena: 140zł/200 ml

Produkty dostępne na hair2go.pl

RE.STORE 140zł/200ml hair2go.pl