Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU MAC Viva Glam

MAC Viva Glam

Jak co roku, w specjalnej akcji organizowanej przez firmę MAC, złotówka z zakupu każdego produktu z limitowanej kolekcji Viva Glam będzie przeznaczona na pomoc osobom (w tym dzieciom) dotkniętych HIV/AIDS. Rihanna wybrała w tym roku mroźny makijaż ust!

Pomadka i błyszczyk w odcieniu mroźnego metalicznego fioletu zapakowane są w miękkie aksamitne pudełeczko i sygnowane własnoręcznym podpisem ambasadorki – Rihanny. Kolekcja dostępna jest też w nowoczesnym oryginalnym odcieniu czerwieni. Każda złotówka ze sprzedaży tych produktów pomaga kobietom, mężczyznom i dzieciom cierpiącym z powodu HIV/AIDS.

Przyłącz się!

Szminka Viva Glam Rihanna II – warm mauve with silver frost: 86 zł
Błyszczyk Viva Glam Rihanna II – cool mauve with red frost: 78 zł

Produkty dostępne są we wszystkich salonach MAC i na stronie www.maccosmetics.pl

MAC Viva Glam Rihanna

 

Poprzedni artykułJAK SCHUDNĄĆ NA ROWERZE?
Następny artykułPERFUMY GWIAZD
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]