Strona główna PERFUMY PERFUMY GWIAZD

PERFUMY GWIAZD

0

W perfumerii Mo61 możesz kupić perfumy stworzone przez gwiazdy – np. dzieło Anety Zając Mi-Ro na bazie kadzidła i pieprzu.

fot. Aneta Zając

Perfumeria Mo61 mieszcząca się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 61 to niepowtarzalne miejsce. To pod tym adresem można w krótkim czasie stworzyć niezwykłe i niepowtarzalne perfumy lub olejki do brody. W mieszczącym tysiące butelek, pięknym i aromatycznym laboratorium powstają zapachy największych polskich gwiazd. Aneta Zając stworzyła perfumy MI-RO na bazie kadzidła i pieprzu, Olga Frycz wybrała gotową kompozycję FOG, na stałe dostępną w Mo61, a Stefano Terrazzino nie mógł się zdecydować i namieszał dwa kolońskie zapachy. Artur Chamski zrobił swój Chamski Zapach, zaś Natalia Siwiec skomponowała zapach na specjalne okazje i nazwała go NATH. Cena: 30 ml za 149 zł. Mo61 otwarte jest na Mokotowskiej 61 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, w soboty 11-16. Perfumy gwiazd to superpomysł na prezent. Polecamy!

Agnieszka Szulim, zapachy Mo36Agnieszka Szulim
Nergal, zapachy gwiazdNergal

Candy GirlCandy Girl

Poprzedni artykułMAC Viva Glam
Następny artykułKrem do rąk Kamill w ekspresowej odsłonie
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.