Strona główna PAZNOKCIE Krem do rąk Kamill w ekspresowej odsłonie

Krem do rąk Kamill w ekspresowej odsłonie

0

krem do rąk Kamill Express

Byłaś fanką kremu do rąk Kamill Soft & Dry? Teraz szukaj go pod nazwą Kamill Express. Nie zmieniły się właściwości kremu, za to teraz wchłania się błyskawicznie! To nie wszystko…

Kamill Express, krem do rąkKrem nadal zawiera ekstrakt z rumianku i bisabololu, doskonale nawilżający i ochraniający skórę, umożliwiając tym samym ekspresową pielęgnację dłoni. Wchłania się błyskawicznie, pozostawiając na dłoniach poczucie świeżości połączone z przyjemnym zapachem wyciągu z moreli i bawełny. Po zastosowaniu kremu skóra jest doskonale nawilżona, jedwabiście miękka i uodporniona na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego.

Produkt jest idealny dla osób, które często sięgają po krem do rąk w ciągu dnia. Na poręcznym, niewielkim opakowaniu kosmetyku o pojemności 75 ml znajduje się rekomendacja niemieckiego magazynu konsumenckiego Öko-Test, co miesiąc poddającego testom ok. 1000 produktów. Odznaczenie Öko Test label świadczy o tym, że krem Kamill Express pozytywnie przeszedł wymagające testy. Krem dostępny jest także w postaci miniproduktu o pojemności 30 ml, idealnie mieszczącego się do damskiej torebki.

Cena: 30 ml – 2,99 zł, 75 ml – 6,99 zł