Strona główna GWIAZDY MAJA SABLEWSKA I LAMODA.PL

MAJA SABLEWSKA I LAMODA.PL

0

Lamoda.pl Maja Sablewska

La Moda.pl to nowy portal, którego ambasadorką oraz ekspertką modową jest Maja Sablewska. Śledzisz najnowsze trendy? Chciałabyś upolować najlepsze sztuki sezonu? A może chcesz podzielić się zawartością swojej szafy i przy okazji zasilić swoje konto? Jeżeli tak, to ta strona jest stworzona dla ciebie!

La Moda.pl to stylowa sieć łącząca miłośniczki mody i fanki zakupów w sieci. Na portalu możesz kupować i sprzedawać ubrania, obserwować pozostałych użytkowników, a także komentować czy lubić oferty wystawiane przez innych. W ofercie znajdziesz ubrania, buty i dodatki. Strona zawiera cechy portalu społecznościowego i platformy sprzedażowej. Oferta LaModa.pl skierowana jest zarówno do poszukujących własnego stylu nastolatek, jak i do ceniących elegancję kobiet świadomych swojej klasy.

Pomysł na projekt zrodził się z pasji do mody i idei zakupów w internecie. Jest to portal dla ludzi, którzy lubią bawić się modą i ciągle szukają nowych inspiracji. W serwisie LaModa.pl masz swój spersonalizowany profil. Dzięki niemu, po zdefiniowaniu swoich modowych preferencji, zobaczysz ubrania i akcesoria odpowiadające Twoim upodobaniom. 

Zdaniem LaModa.pl w modzie nie jest najważniejszy panujący trend, ale przede wszystkim twój osobisty styl.

Lamoda.pl Maja Sablewska

Poprzedni artykułPERFUMY MOHITO
Następny artykułKAWIOROWY MANICURE ANNY
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.