MASAŻ 3D DR IRENY ERIS

MASAŻ 3D DR IRENY ERIS

885
0
PODZIEL SIĘ

Ciąża oraz późniejsze karmienie, gwałtowne zmiany masy ciała, niewłaściwe dobranie biustonosza, wada postawy, zaburzenia hormonalne i naturalne starzenie się powodują zmiany w obrębie biustu. My znamy sposób, jak poprawić jego wygląd! Sprawdź!

Odpowiednia dbałość oraz regularna i długotrwała pielęgnacja mogą poprawić kondycję piersi. Najlepsze efekty przyniesie systematyczne i umiejętne stosowanie, zgodnie z zaleceniami, kremu do masażu biustu. Polecamy modelujący lub intensywnie ujędrniający balsam z serii Dr Irena Eris Body Art. Najkorzystniej będzie połączyć pielęgnację kosmetykami z serią profesjonalnych masaży piersi oraz z odpowiednimi ćwiczeniami. Trzeba jednak pamiętać, aby wykonywać je regularnie.  

Masaż pleców i biustu 3D

Masaz 3DTo nowa propozycja Kosmetycznych Instytutów w Hotelach SPA Dr Irena Eris. Jego podstawowym założeniem jest działanie wielopłaszczyznowe na struktury anatomiczne oraz czynniki fizjologiczne, których celem jest usunięcie zmian mających wpływ na niekorzystny wygląd biustu.

Masaż polega na przywróceniu równowagi mięśniowej pomiędzy mięśniami tylnej i przedniej strony ciała, manualnej korekcji powstałych przykurczów oraz zwiększenia przepływu krwi i limfy przez gruczoł piersiowy. Przywrócenie prawidłowej postawy górnej części ciała przekłada się w istotny sposób na ułożenie i kształt piersi.

Masaż jest wykonywany tylko w Hotelach SPA Dr Irena Eris (cena zabiegu 120 zł). Dla wymiernych efektów masaż powinien być wykonywany w seriach od 5 do 10 zabiegów, codziennie lub co dwa dni.

Masaż biustu ma podłoże medyczne i dlatego ważne jest, żeby był wykonywany przez specjalistów, najlepiej fizjoterapeutów. Przed wykonaniem masażu przeprowadzany jest dokładny wywiad medyczny, aby zorientować się, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Jeżeli wystąpią przeszkody, fizjoterapeuta odstępuje od wykonania zabiegu, sugerując poddanie się profilaktycznym badaniom – mammografii lub usg piersi.

Jak wygląda masaż?

Zabieg zaczyna się od masażu pleców, wykorzystującego różne techniki m.in. uciskania, głaskania i drenażu. Następuje odblokowanie przepływu energii, zmniejszenie napięcia w mięśniach wywołanego stresem oraz w efekcie poprawa sylwetki.

W drugim etapie masaż obejmuje przednie partie klatki piersiowej, czyli przestrzenie międzyżebrowe, ramiona i barki, boczne partie łącznie z dołami pachowymi oraz okolice piersi, a także brzuch.

Autorski zestaw elementów masażu pozwala na osiągnięcie najbardziej korzystnych efektów:

  • uzyskanie odpowiedniego tonusu (napięcia) mięśni, przez co stają się mniej bolesne,
  • korekcja postawy ciała (lepsze noszenie biustu),
  • odżywienie skóry oraz tkanek podskórnych,
  • poprawienie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz odpowiednie jej wymodelowanie,
  • ujędrnienie skóry,
  • poprawa wyglądu gruczołu piersiowego.

Polecamy! 🙂