MASAŻ DAJĄCY MŁODOŚĆ!

MASAŻ DAJĄCY MŁODOŚĆ!

807
0
PODZIEL SIĘ

masaż odmładzający

Cosmolifting japoński to nieinwazyjna i bardzo przyjemna alternatywa dla zabiegów ujędrniania i wygładzania skóry twarzy. Opiera się na refleksologii i masażu. Efekt – widoczny gołym okiem! Polecamy. (AK)

Zdaniem kosmetologów odpowiedni masaż może zdziałać z naszą skórą więcej niż niejeden krem – napinając ją, ujędrniając i modelując w widoczny sposób. Dobrze połączyć go z aplikacją odpowiedniego kosmetyku – tak jak to robią kosmetyczki w salonie. Cosmolifting idzie jeszcze dalej. To technika refleksologii estetycznej twarzy!

Jej autorka, Lone Sorensten, poświęciła wiele lat na badania, aby opracować innowacyjny zabieg odmładzający, którego efekty są widoczne od razu. Metoda czerpie z doświadczeń medycyny wschodu i osiągnięć kosmetologii zachodniego świata, w dużej mierze opierając się także na tajnikach masażu twarzy Indian Ameryki Południowej.

Wybrałam się na ten zabieg do jednego z nielicznych miejsc w Polsce, w których się go wykonuje – Centrum Zdrowia i Urody Chanta’l (www.chantal.waw.pl). Salon ten proponuje zabiegi łączące mądrość wschodu z osiągnięciami współczesnego zachodu – i są one robione przez naprawdę świetnych specjalistów. Cosmolifting wykonuje tutaj 3 dyplomowanych terapeutów, posiadających międzynarodowy certyfikat wystawiony przez Instytut Reflekoslogii Lone Sorensen w Hiszpanii.

masaż odmładzający

Jak wygląda zabieg?

Jeśli myślisz, że to zwykłe kosmetyczne „mizianie”, jesteś w błędzie;-) Zabieg opiera się na stymulacji akupunktów na twarzy (które porzez centralny układ nerwowy korespondują z poszczególnymi narządami organizmu) w połączeniu z drenażem limfatycznym (manualnym, poprzez dotyk) oraz aplikacją odpowiednich kosmetyków. Momentami jest dosyć intensywny (ale nie bolesny!), zabawny (np. bardzo dokładne masowanie uszu czy czubka nosa;-) i na pewno głęboko relaksujący (mimo efektownych doznań ja w trakcie prawie usnęłam, a rzadko mi się to zdarza). Świetnym elementem jest też naprawdę intensywny i niesamowicie rozluźniający masaż karku, sięgający głęboko aż do pleców.

Jak odmładza dotyk?

Proces starzenia jest związany z obniżeniem cyrkulacji płynów i energii w komórkach, a na twarzy efekt ten jest wyraźniej widoczny, ponieważ występuje na niej gęsta sieć nerwów i naczyń krwionośnych. W tradycyjnej medycynie chińskiej zdrowie i piękno osiąga się poprzez harmonijny przepływ energii w kanałach energetycznych. Ponieważ wyraz twarzy i zmarszczki zależą od tego, co się dzieje w naszej psychice, twarzy potrzebny jest zabieg wprowadzający w stan relaksu i usuwający napięcia o podłożu psychologicznym. Tak właśnie działa Cosmolifting – nie tylko poprzez mechaniczne napinanie i ujędrnianie skóry.

Efekty zabiegu

masaż odmładzający

Zobaczysz je od razu gołym okiem – skóra jest wygładzona, głębokie zmarszki mimiczne i bruzdy zostają spłycone, twarz wygląda na wypoczętą i młodszą, poprawia się koloryt skóry. Super! Trwała efekty widoczne są po serii zabiegów, np. 8 wykonywanych co tydzień, a potem dla podtrzymania efektów – raz w miesiącu. Dodatkowym atutem zabiegu jest wprowadzenie organizmu w stan głębokiego relaksu usuwającego wszelkie napięcia.

Polecamy!

Gdzie: Centrum Zdrowia i Urody Chanta’l, ul. Karolkowa 50 (róg Wolskiej), Warszawa, tel. 22 631-10-97, www.chantal.waw.pl

Cena: 300 zł, w wersji premium (do której wykorzystuje się płatki czystego 24-karatowego złota oraz peeling z proszku diamentowego japońskiej firmy Hakuza)- 450 zł / 60-80 minut

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZAMIAST HORMONÓW PYŁKI KWIATÓW
Następny artykułElixir Max Factor
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.