ZAMIAST HORMONÓW PYŁKI KWIATÓW

ZAMIAST HORMONÓW PYŁKI KWIATÓW

721
0
PODZIEL SIĘ

pms

Szwedzcy naukowcy stworzyli preparat bazujący na… pyłkach kwiatowych i witaminie E, który pomaga kobietom borykającym się z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

W przypadku każdej kobiety zespół napięcia przedmiesiączkowego (premenstrual syndrome, PMS) stanowi odmienny kompleks dolegliwości fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Przypadłości pojawiają się kilka do kilkunastu dni przed menstruacją i ustępują z chwila jej rozpoczęcia. PMS odczuwa około 70% kobiet bez względu na wiek. Pojawiające się objawy to dolegliwość, które często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Opisuje się około 150 symptomów PMS, do najczęstszych należą:

  • bóle głowy, mięśni, brzucha
  • opuchlizna, ociężałość, nagromadzenie wody w organizmie
  • zmienność nastroju, rozdrażnienie
  • trudna do opanowania płaczliwość.

Występowanie tych objawów jest związane z wahaniami hormonalnymi cyklu miesiączkowego. Polegają one na nadmiernym wydzielaniu estrogenów w stosunku do progesteronu w drugiej połowie cyklu.

Sposób na PMS!

Femal® PMS Forte to preparat łagodzący objawy związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Ten suplement to mieszanka unikalnych standaryzowanych pyłków kwiatowych połączonych z witaminą E, nie zawiera hormonów i nie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu. Skutecznie poprawia metabolizm, samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz dodaje energii. Pyłek kwiatowy zawiera wiele aktywnych składników, takich jak aminokwasy, witaminy, makro i mikroelementy, dlatego też nazywa się go często cudowną odżywką.

Femal PMS Forte

Femal® PMS Forte (Pharbio, 43 zł/40 tabl.)

pms

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMODOWE SHOW PATRICII FIELD
Następny artykułMASAŻ DAJĄCY MŁODOŚĆ!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.