Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Maseczka Turmeric & Cranberry Seed Masque – Kiehl’s

Maseczka Turmeric & Cranberry Seed Masque – Kiehl’s

0
Kiehls maseczka z kurkumą

Jeśli Twoja twarz potrzebuje odżywienia i blasku, sięgniej po ciekawą maseczkę, która w swoim składzie zawiera m.in. kurkumę – Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask, marki Kiehl’s.

Zastrzyk energii i młodzieńczy blask w kilka chwil

Kiehl’s prezentuje nową maseczkę, która dodaje skórze energii i rozświetla ją, dzięki czemu twarz wygląda zdrowo i wyjątkowo pięknie. A to wszystko w zaledwie kilka chwil.
Od 1851 roku marka Kiehl’s nieprzerwanie poszukuje na całym świecie najlepszych i najbardziej efektywnych składników o naukowo potwierdzonej skuteczności, które wchodzą następnie w skład naszych formuł kosmetycznych. W oparciu o wyniki badań
wskazujące, że aż 70% kobiet w USA, 64% w Japonii, 62% Francuzek i 46% Chinek traktuje swoją ziemistą, szarą cerę jako powód do niepokoju1, naukowcy Kiehl’s stworzyli prawdziwą nowość – maseczkę do twarzy Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque.
Zawarte w niej składniki zapewniają efekt “ekspresowej zmiany twarzy” – rozświetlają szarą, matową cerę i dodają energii. Dzięki niej możesz na co dzień wyglądać niezwykle kwitnąco i zdrowo. Kompozycja żurawiny oraz kurkumy sprawia, że maseczka w widoczny sposób poprawia ogólny wygląd skóry, a ponadto, dzięki zastosowaniu rozdrobnionych nasion żurawiny, posiada działanie złuszczające, pozostawiając twarz gładszą, rozjaśnioną i piękną jak nigdy dotąd.

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic kosmetycznych na przestrzeni wieków

“Czerpiąc natchnienie z niezwykłego i bogatego dziedzictwa historycznego i znając korzyści
płynące ze stosowania maseczek do twarzy, nasi naukowcy z powodzeniem włączają do formuł coraz to nowe, naturalne składniki.” zdradza Cammie Cannella, wiceprezes Kiehl’s Global Education. “W rezultacie już od 1970 roku powstają wspaniałe formuły, stosowane przez miliony kobiet na całym świecie, takie jak Kiehl’s Rare Earth Deep Cleansing Masque zawierająca białą glinkę amazońską, czy Ultra Facial Overnight Hydrating Masque, w której składzie jest zawarty wyciąg z Fountain Plant, o łacińskiej nazwie Russelia equisetiformis.”

W nawiązaniu do tradycji Kiehl’s oferuje nową formułę Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque – maseczkę, która dodaje energii szarej, ziemistej i zmęczonej cerze oraz w kilka chwil nadaje jej blask, podkreślając naturalny, zdrowy wygląd. Dobierając jej skład, naukowcy Kiehl’s opierali się na tradycyjnych komponentach, służących kobietom od wieków.

Wyciąg z kurkumy:

Kurkuma, znana również pod nazwą ostryż długi lub szafran indyjski, z rodziny imbirowatych, od wieków stosowana była w tradycyjnej medycynie chińskiej, egipskiej czy ajurwedyjskiej. Najczęściej używano jej jako środka łagodzącego lub przyspieszającego regenerację uszkodzonej skóry. Kurkuma służyła także jako naturalny składnik antyoksydacyjny, oczyszczający skórę, odkażający oraz wyrównujący poziom wydzielanego sebum, oraz w leczeniu zmian skórnych i niedoskonałości. Stosowały ją
też kobiety, które pragnęły, aby ich twarz olśniewała zdrowym, młodzieńczym blaskiem. W formułach kosmetycznych Kiehl’s zawierających kurkumę, składnik ten ma za zadanie rozświetlić szarą, zmęczoną I matową cerę oraz przywrócić twarzy zdrowy, kwitnący wygląd.

Żurawina:

Ta niewielka jagoda stanowi wyjątkowo bogate źródło przeciwutleniaczy, a jej rozdrobnione pestki, zawarte w formule naszej maseczki, pomagają delikatnie złuszczać martwe komórki, pozostawiając skórę gładką, pełną energii i promieniejącą zachwycającym blaskiem.

W przeprowadzonych badaniach konsumenckich, kobiety, które stosowały Turmeric & Cranberry Seed Masque nie tylko doświadczyły korzyści płynących z użycia tego produktu2, ale aż 92% z nich stwierdziło, że nowa formuła firmy Kiehl’s jak żadna inna dogłębnie oczyszcza skórę, nie pozostawiając najmniejszych zanieczyszczeń, które mogłyby blokować pory3.
Natychmiastowe skutki stosowania maseczki Turmeric & Cranberry Seed Masque:

  • 90.4% badanych uznało, że ich skóra jest odświeżona
  • 92.3% uczestniczek stwierdziło, że ich skóra jest gładsza i bardziej jędrna
  • 92.3% kobiet biorących udział w badaniu przyznało, że ich twarz wygląda młodziej
  • 88.5% testujących zgodziło się, że ich skóra jest znacznie bardziej miękka

Po 4 tygodniach stosowania produktu:

  • 94.2% uczestniczek uznało, że ich skóra wygląda młodziej
  • 94.2% badanych stwierdziło, że ich skóra jest odświeżona
  • 92.3% testujących zgodziło się, że ich skóra jest gładsza, bardziej miękka i jędrna
  • 86.5% kobiet biorących udział w badaniu przyznało, że ich twarz jest rozświetlona i pełna energii

Cena: 145 zł/ 75 ml