Strona główna FRYZURY METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

0
Metamorfoza z Milek Desing

Trzy piękne kobiety i trzy niezwykłe metamorfozy, zgodne z najnowszymi trendami. Zobacz efekty i zainspiruj się. Idealne na wiosnę!

Każdy sezon to nowe, fryzjerskie trendy, które pomagają kobietom podkreślić ich osobowość. W 2015 r., w ramach kolekcji Essential Looks – Modern Look powstały trzy trendy – Rok Chik, Hippi Glam oraz  Pearlescent Girls. Czy zwykłe kobiety będą dobrze wyglądać i czuć się w tak nowoczesnych stylizacjach? Styliści Milek Design udowodnili,
że tak! Przeprowadzili metamorfozę 3 kobiet, które dzięki nowym stylizacjom nie tylko odświeżyły swój wygląd, ale również nabrały pewności siebie!

Pearlescent Girls

Pierwszy z trendów kolekcji Modern Style – Pearlescent Girls jest bezpośrednio inspirowany stylem ulicy. Indywidualność, pozorna niedbałość o detale oraz kontrowersyjne połączenia sprawiają, że jest to propozycja dla odważnych, odrobinę zbuntowanych, ale zawsze stylowych kobiet.

-Pearlescent Girls łączy delikatne i odważne elementy – główną rolę odgrywają tu perłowe tony i odcienie, które zestawiono z precyzyjnym cięciem z wieloma wewnętrznymi liniami
w warstwie spodniej. Takie strzyżenie pozwala na tworzenie niezliczonej ilości stylizacji – od idealnie gładkich po zmierzwione – mówi Kasia Poniatowska-Miłek z Milek Design.

Uzyskanie pastelowych efektów kolorystycznych na włosach było możliwe dzięki Igora Royal Pearlescence od Schwarzkopf Professional. Przy stylizacji wykorzystano kosmetyki OSiS+ Session Label, które zapewniające nie tylko skuteczne utrwalenie, ale również odpowiednią teksturę włosów.

Fryzurę wykonała: Gabriela Zalewska, Milek Design

Hippi Glam

Niezobowiązujące, festiwalowe stylizacje oraz uczucie absolutnej wolności zainspirowało  zespół Schwarzkopf Professional do stworzenia trendu – Hippi Glam. Spodoba się wszystkim kobietom, które cenią niezależność i nie boją się tego pokazać!

– Włosy w stylu Hippi Glam sprawiają wrażenie jakby muśniętych słońcem – uzyskanie takiego efektu jest możliwe dzięki nowej technice koloryzacji Kiss Colour. Dopełnieniem całej fryzury jest odpowiednia stylizacja, w której wykorzystano kosmetyki Osis+ Glam. Zapewniają nie tylko skuteczne, lekkie utrwalenie, ale również pozwalają zachować na włosach efekt „undone” – wyjaśnia Poniatowska-Miłek.

Fryzurę wykonał: Tomasz Piętoń, Milek Design

Rok Chik

Prowokująca, odważna i bogato zdobiona! Taka jest stylizacja Rok Chik stworzona z myślą o kobietach, które chcą pokazać swoją rockową, buntowniczą stronę, a jednocześnie podkreślić swoją kobiecość.

-Odcienie czerwieni i miedzi połączono z krótką fryzurą wykończoną na wysoki połysk – tak w skrócie można scharakteryzować trend Rok Chik – mówi Kasia Poniatowska-Miłek.

Główną rolę gra tu kolor, który nie tylko zachwyca swoją intensywnością, ale również blaskiem. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu w procesie koloryzacji produktów Essensity. Równie ważne jest odpowiednie strzyżenie. Włosy są krótkie, ale ich długość nie jest ograniczeniem w tworzeniu super kobiecej, błyszczącej stylizacji.

Fryzurę wykonał: Grzegorz Kałucki, Milek Design

Zdjęcia: Gosia Kowalska Photography