MONIKA PYREK DLA GILLETTE VENUS

MONIKA PYREK DLA GILLETTE VENUS

1209
0
PODZIEL SIĘ

Niezwykle utalentowana lekkoatletka, wielokrotna Mistrzyni Polski, która nie raz zdobywała dla Polski medale Mistrzostw Świata i trzykrotnie walczyła o medale olimpijskie. Monika Pyrek została pierwszą ambasadorką marki Gillette Venus w Polsce.

Polska tyczkarka swoją ciężką pracą próbuje przełamać stereotyp, że skok o tyczce to sport tylko dla silnych mężczyzn. Jest nie tylko utytułowaną zawodniczką, ale również atrakcyjna kobietą, która spełnia się nie tylko w sporcie, ale także w życiu prywatnym. Monika powtarza, że przede wszystkim jest kobietą, a dopiero potem lekkoatletką, która skacze o tyczce. Dlatego zawsze stara się wyglądać atrakcyjnie. Idąc na trening, na skocznię nigdy nie zapomina o lekkim makijażu. Śmieję się, że to taka broń na przeciwniczki, o której wspominał kiedyś Andrzej Niemczyk, trener kobiecej siatkówki. Świadomość, że wygląda nienagannie dodaje jej pewności siebie.

Sport i idące za tym ciężkie treningi wiążą się z częstą zmianą otoczenia, a to wymaga szczególnej troski i dbałości o całe ciało. Przede wszystkim delikatna skóra nóg narażona jest na wiele czynników, takich jak słońce, wiatr czy chłód, które mogą mieć negatywny wpływ na skórę, wysuszając ją i wywołując nadwrażliwość. Dlatego dla Moniki liczy się pielęgnacja, która jest zarazem precyzyjna i delikatna. Produkty Gillette Venus ProSkin, które powstały z myślą o skórze wrażliwej, zapewnią precyzyjne golenie oraz bardzo dobrą pielęgnację. Są odpowiedzią na potrzeby Moniki.

Piękne i zadbane nogi to atut każdej kobiety. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że zostałam zaproszona do współpracy z Gillette Venus. Bycie twarzą marki Venus w Polsce to prawdziwe wyróżnienie, a sama już od lat jestem wierną użytkowniczką jej produktów.

Monika Pyrek, ambasadorka marki Gillette Venus

Venus ProSkin Sensitive to  maszynka dla osób o wrażliwej skórze. Dokładne golenie nie wywołujące podrażnień możliwe jest dzięki zastosowaniu pięciu ostrzy, a także specjalnego paska nawilżającego. Maszynka z jednej strony pomaga chronić wrażliwą skórę, a z drugiej, zapewnia golenie bez podrażnień.

Venus ProSkin MoistureRich została zaprojektowana z myślą o suchej skórze i jest idealna dla osób szukających wygodnego i gładkiego golenia. Trzy ostrza, a także dodatkowo wbudowane paski żelu o aromacie awokado, oliwy i masła kokum, chronią skórę podczas każdego pociągnięcia maszynką i zapewniają uczucie nawilżenia przez długi czas.

Satin Care Pure & Delicate to nowy żel do golenia, który jest doskonałym partnerem dla najnowszych maszynek, pozostawiając skórę gładką i miękką. Żel nie zawiera perfum i barwników, aby zminimalizować ryzyko narażenia skóry na podrażnienia podczas golenia. Testowany dermatologicznie zapewnia szczególną ochronę, jakiej wymaga wrażliwa skóra.

w

na konferencji prasowej Gillette Venus prezentującej nową linię ProSkin, od lewej: Monika Pyrek (ambasadorka Gillette Venus), Monika Tarka (prezenterka radia Wawa), Anna Cybart (ekspert salonu CeCe), Małgorzata Mejer (P&G)