Strona główna FRYZURY NATURALNA KOLORYZACJA KEVIN MURPHY COLOR.ME

NATURALNA KOLORYZACJA KEVIN MURPHY COLOR.ME

0

Te profesjonalne farby do włosów są po prostu doskonałe! Nie zawierają amoniaku i mają przyjemny naturalny zapach (jak wszystkie produkty Kevina Murphy). Dają piękny świetlisty kolor i sprawiają, że włosy lepiej się układają. Są przyjazne włosom, skórze głowy i środowisku. Jesteśmy zachwycone. Polecamy!

Farba Color.Me

Czym jest farba Color.Me?

Farba Color.Me to bezpieczna dla włosów i skóry głowy farba do włosów, która nie zawiera amoniaku oraz PPD. Bazowe składniki farby to: miód Manuka, masło Shea oraz wyciąg z granatu. Pozostałe składniki to między innymi: wosk pszczeli, nasiona słonecznika oraz owoc dzikiej róży, który gwarantuje piękny zapach produktu. Pomimo zawartości tak wielu naturalnych składników Color.Me zapewnia idealne pokrycie, trwały kolor oraz blask.

Formułę Color.Me wyróżniają:

  • Naturalne składniki bazowe, takie jak: miód i masło shea – posiadają właściwości rozświetlające, nawilżają i odżywiają, powodując, ze włosy stają się elastyczne, miękkie i błyszczące.
  • Brak amoniaku + zastosowanie mikro-pigmentów – już nieznaczne odchylenie łuski włosa (dzięki brakowi amoniaku) umożliwia cząsteczkom mikro-pigmentów penetrację głęboko do rdzenia włosa.
  • Technologia opóźnienia oksydacji – opóźnienie oksydacji zapewnia, ze proces utleniania rozpoczyna się dopiero po zakończeniu aplikacji farby.
  • Technologia sparowania molekuł – wszystkie molekuły wykorzystywane w procesie farbowania łączą się ze sobą w pary, dzięki czemu nie pozostają żadne wolne molekuły mogące podrażniać skórę, być wdychane czy zanieczyszczać środowisko.
  • Brak PPD – barwnika wykorzystywanego zwykle w farbach do włosów, mogącego powodować reakcje alergiczne i podrażnienia (większość reakcji alergicznych występujących w związku z farbowaniem włosów powodowana jest przez PPD).

Farby pozwalają na idealne pokrycie siwych włosów, zapewniając im połysk i naturalny wygląd. Są bardzo delikatne dla skóry głowy i włosów. Zapewniają długotrwały efekt i blask koloru. Co ważne, są przyjazne dla środowiska. Dzięki przemyślanej i dopracowanej palecie odcieni każda kobieta znajdzie idealny odcień dla siebie. Marka proponuje również rzadko dostępne farby w kolorze beżowym.

Farby do użytku profesjonalnego, dostępne w salonach. Cena usługi w zależności od długości włosów.

Więcej na: www.kevinmurphy.pl

farba Kevin Murphy Color Me

farba Kevin Murphy Color Me

Poprzedni artykułArbonne Baby Care
Następny artykułPodkłady zgodne z typem urody
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.