Strona główna MAKIJAŻ NOUVEAU LASHES LET`S GO!

NOUVEAU LASHES LET`S GO!

0

Nouveau Lashes Lets go, przedłużanie rzęs

Brytyjska marka Nouveau Lashes stworzyła dwie ekspresowe metody przedłużania i pogrubiania rzęs Let`s go! Niezależnie, którą wybierzesz, twoje spojrzenie natychmiastowo stanie się hipnotyzujące i kuszące.

Aplikacja rzęs Let`s go!

Dzięki tej metodzie rzęsy są widocznie dłuższe, grubsze i delikatnie podkręcone. Swoboda w dobrze grubości i długości aplikowanych rzęs, a nawet wolność w wyborze koloru, pozwala podkreślić naturalną oprawę oczu.

Przedłużanie rzęs metodą Let`s go trwa niecałe 40 minut, a wykonują go certyfikowane ekspertki Nouveau Lashes. Po zabiegu spojrzenie pozostaje kuszące i uwodzicielskie przez 24 godziny na dobę, na okres około trzech tygodni (po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała zabieg).

Ta metoda nie nadwyręża naturalnych rzęs i nie wymaga stosowania mascary oraz produktów, które mogą je osłabić.

Aby twoje rzęsy były idealnie trwałe i wypielęgnowane, należy trzymać się kilku zasad pielęgnacji:

  • rzęsy są wodoodporne, ale w ciągu dwóch pierwszych dni należy pamiętać, żeby unikać gorących kąpieli parowych, mycia oczu ciepłą wodą oraz zrezygnować z pływania
  • regularne odwiedzanie sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie
  • do pielęgnacji okolic oczu zalecane są kosmetyki na bazie wody
  • nie należy stosować zalotki, która może połamać rzęsy naturalne i doklejone
  • niewskazane jest wykonywanie trwałej ondulacji i henny.

Nouveau Lashes Lets go

 

Let`s go Strip Lashes

W ramach nowej metody stylizacji rzęs wprowadzone zostały również produkty do indywidualnej stylizacji spojrzenia w postaci rzęs na pasku i kępek. Wyróżniają się one wysoką jakością, lekkością i trwałością w stosowaniu. Mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i indywidualnie!

Rzęsy Let`s go Strip Lashes zostały stworzone w różnorodnej gamie wzorów. Mogą dawać naturalne efekty, przypominające własne rzęsy lub wyraziste, bogato zdobione wersje w niezwykłych wzorach. Rzęsy są ręcznie wykonane (część wzorów z materiałów naturalnych, a niektóre wzory z materiałów syntetycznych). Unikalnym rozwiązaniem się rzęsy w pasku stworzone specjalnie do stylizacji dolnej linii rzęs.

Delikatne oczyszczanie i odpowiednie przechowywanie pozwala na wielokrotne użycie rzęs – nawet do 20 razy! Do każdego zestawu dołączony jest wysokiej jakości klej.

Nouveau Lashes Lets Go Strip Lashes, sztuczne rzęsy

Poprzedni artykułKREMY DO RĄK NA ZIMĘ
Następny artykułJAK WYBRAĆ TRAFIONY PREZENT KOSMETYCZNY?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.