Strona główna MAKIJAŻ NOUVEAU LASHES LET`S GO!

NOUVEAU LASHES LET`S GO!

0

Nouveau Lashes Lets go, przedłużanie rzęs

Brytyjska marka Nouveau Lashes stworzyła dwie ekspresowe metody przedłużania i pogrubiania rzęs Let`s go! Niezależnie, którą wybierzesz, twoje spojrzenie natychmiastowo stanie się hipnotyzujące i kuszące.

Aplikacja rzęs Let`s go!

Dzięki tej metodzie rzęsy są widocznie dłuższe, grubsze i delikatnie podkręcone. Swoboda w dobrze grubości i długości aplikowanych rzęs, a nawet wolność w wyborze koloru, pozwala podkreślić naturalną oprawę oczu.

Przedłużanie rzęs metodą Let`s go trwa niecałe 40 minut, a wykonują go certyfikowane ekspertki Nouveau Lashes. Po zabiegu spojrzenie pozostaje kuszące i uwodzicielskie przez 24 godziny na dobę, na okres około trzech tygodni (po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała zabieg).

Ta metoda nie nadwyręża naturalnych rzęs i nie wymaga stosowania mascary oraz produktów, które mogą je osłabić.

Aby twoje rzęsy były idealnie trwałe i wypielęgnowane, należy trzymać się kilku zasad pielęgnacji:

  • rzęsy są wodoodporne, ale w ciągu dwóch pierwszych dni należy pamiętać, żeby unikać gorących kąpieli parowych, mycia oczu ciepłą wodą oraz zrezygnować z pływania
  • regularne odwiedzanie sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie
  • do pielęgnacji okolic oczu zalecane są kosmetyki na bazie wody
  • nie należy stosować zalotki, która może połamać rzęsy naturalne i doklejone
  • niewskazane jest wykonywanie trwałej ondulacji i henny.

Nouveau Lashes Lets go

 

Let`s go Strip Lashes

W ramach nowej metody stylizacji rzęs wprowadzone zostały również produkty do indywidualnej stylizacji spojrzenia w postaci rzęs na pasku i kępek. Wyróżniają się one wysoką jakością, lekkością i trwałością w stosowaniu. Mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i indywidualnie!

Rzęsy Let`s go Strip Lashes zostały stworzone w różnorodnej gamie wzorów. Mogą dawać naturalne efekty, przypominające własne rzęsy lub wyraziste, bogato zdobione wersje w niezwykłych wzorach. Rzęsy są ręcznie wykonane (część wzorów z materiałów naturalnych, a niektóre wzory z materiałów syntetycznych). Unikalnym rozwiązaniem się rzęsy w pasku stworzone specjalnie do stylizacji dolnej linii rzęs.

Delikatne oczyszczanie i odpowiednie przechowywanie pozwala na wielokrotne użycie rzęs – nawet do 20 razy! Do każdego zestawu dołączony jest wysokiej jakości klej.

Nouveau Lashes Lets Go Strip Lashes, sztuczne rzęsy