NOWOŚCI BIELENDA CC MAGIC NAILS

NOWOŚCI BIELENDA CC MAGIC NAILS

1292
0
PODZIEL SIĘ

Do oferty CC Magic Nails dołączyły dwa genialne produkty – błyskawicznie działający preparat do usuwania skórek oraz cudowne serum z olejkiem marula. Superskuteczne!

CC Magic Nails Cuticle Stop eXtreme (ok. 11 zł)

Preparat usuwający uporczywe skórki i zgrubienia – skutecznie zmiękcza skórki, dzięki czemu ułatwia ich usuwanie. Ogranicza efekt przyrastania skórki do płytki paznokciowej. Wygładza skórę wokół paznokci, zapobiega jej zadzieraniu i uszkodzeniom. Pomaga nadać paznokciom ładny kształt. Produkt jest łatwy i precyzyjny w aplikacji. Zawiera d-panthenol i wodę różaną.

Nasza opinia: preparat jest dosyć rzadki, więc trzeba być ostrożnym przy aplikacji. Działa natomiast genialnie! Dosłownie po chwili skórki stają się tak miękkie, że można je bez trudu odsunąć, a paznokcie wyglądają jak po manikiurze w salonie. Najlepszy preparat na skórki, jaki do tej pory testowaliśmy.

CC Magic Nails Care eXtreme (ok. 11 zł)

Serum z olejkiem Marula do regeneracji skórek i paznokci – zawiera cztery drogocenne olejki: marula, arganowy, migdałowy i krokoszowy. Serum zapobiega zadzieraniu i uszkodzeniom skórek i paznokci. Pomaga im odzyskać właściwe nawilżenie. Wygładza, nabłyszcza i wspomaga regenerację paznokci po zabiegach kosmetycznych. Chroni skórki i paznokcie przed wysychaniem.

Nasza opinia: warto stosować serum codziennie, najlepiej na noc. Rano paznokcie są gładkie i lśniące, a przesuszone skórki już po 2-3 dniach kuracji nie sprawiają kłopotu.

Polecamy!

W linii CC Magic Nails znajdziesz też trzy multifunkcyjne odżywki-serum do paznokci: utwardzającą, wzmacniającą i regenerującą.

Bielenda CC Magic Nails