PIĘKNA FRYZURA PRZEZ CAŁY DZIEŃ

PIĘKNA FRYZURA PRZEZ CAŁY DZIEŃ

679
0
PODZIEL SIĘ

Luxurious Volume Anytime Volume Refresher

Marka John Frieda stworzyła dla nas tajną broń, która zmieści się w każdej damskiej torebce! Ze sprejem Volume Anytime Volume Refresher odświeżysz fryzurę o każdej porze dnia!

Tuż po ułożeniu, włosy zachwycają swą objętością, są pełne życia i sprężyste przy każdym ruchu, ale często w ciągu dnia stają się płaskie i tracą seksowny wygląd.

Jak działa sprej?

Cienkie włosy w połączeniu z nadmierną ilością kosmetyków mogą w ciągu dnia stać się płaskie i pozbawione życia. Absorbując sebum, spray Luxurious Volume Anytime Volume Refresher unosi włosy u nasady i odświeża fryzurę.

Aby nadać fryzurze naturalną objętość i sprężystość wystarczy spryskać włosy u nasady i przeczesać je aż po końce. Sprej możesz stosować zawsze, gdy włosy potrzebują lekkiego podniesienia: gdy po pracy wybierasz się na imprezę, gdy pragniesz przywrócić im objętość w godzinach popołudniowych lub też chcesz nadać świeżo umytym włosom idealną objętość.

Produkt ten szybko stał się nieodzownym elementem mojego podręcznego zestawu do stylizacji. Idealnie nadaje się do ożywienia włosów modelki za kulisami podczas pokazu lub w trakcie zdjęć do kampanii reklamowej, ponieważ działa bardzo szybko i absorbuje zanieczyszczenia, dzięki czemu włosy wyglądają świeżo. Zakochałem się w nim.

Luigi Murenu

stylista, światowy konsultant ds. stylizacji marki John Frieda

Luxurious Volume Anytime Volume Refresher Spray

Luxurious Volume Anytime Volume Refresher Spray (John Frieda, 39 zł/100 g)