PIĘKNE CIAŁO Z BODYSENSACTION

PIĘKNE CIAŁO Z BODYSENSACTION

1932
0
PODZIEL SIĘ

Bioline to włoska marka kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała – łącząca zaawansowane technologie z superprzyjemnymi formułami o cudownych zapachach. Do ciała Bioline proponuje unowocześnione zabiegi BodySensAction – wyspecjalizowane w rozwiązywaniu określonych problemów sylwetki, wykorzystujące do tego niezwykle skuteczny masaż tkanki głębokiej. Uzupełnieniem jest pielęgnacja domowa na bazie linii Body Care. Polecamy!

Ciało w 4 odsłonach

BodySensaction Bioline

Z ciałem jak z twarzą – u każdej z nas może mieć inne potrzeby. Nawet gdy występuje na nim cellulit, może mieć różną postać i nieco inne techniki zabiegowe powinny być wtedy stosowane. Bioline – włoska marka z ponad 30-letnią tradycją – przyjrzała się bliżej problemom ciała i oferuje 4 zabiegi BodySensAction, ukierunkowane właśnie na jego różne potrzeby. Są to:

program drenujący – likwidujący cellulit naciekowy

Zabieg na bazie soli morskich, alg i gorzkiej pomarańczy eliminuje nadmiar płynów w „nacieczonej” tkance, poprawiając skutecznie mikrokrążenie. Efektem jest mniej widoczna skórka pomarańczowa, dobrze nawilżona i zwarta skóra.

program redukujący – na cellulit rozprzestrzeniony

Tutaj mamy do czynienia nie tylko z drenażem, ale także przyspieszonym spalaniem tkanki tłuszczowej, intensywnym odżywianiem i ujędrnianiem skóry – to zasługa takich składników, jak masło kakaowe, kawa i guarana.

program wyszczuplający brzuch, uda i pośladki

Miejscowy zabieg liporedukujący, który stymuluje rozbijanie i usuwaniu tłuszczyku, poprawiając metabolizm komórkowy. Tutaj działają takie składniki jak krasnorosty, siwiec żółty i kawa, wzmocnione kompleksem ultradźwiękowym.

program modelujący – na cellulit miękki

Zabieg modelujący i ujędrniający wiotką skórę, zapobiega rozstępom, redukuje cellulit, stymuluje produkcję kolagenu. Efektem działania hematytu, wąkrotki i nieszpułki jest lepsza figura oraz zwarta i sprężysta skóra.

Kosmoprof, Villa Verde, Zawiercie
Konferencja BodySensAction Bioline w Villa Verde (od lewej): Bogumił i Grażyna Zych (właściciele firmy Kosmoprof), Krystyna Łapaj (prezes zarządu Villa Verde) i Agnieszka Łapaj (dyrektor Villa Verde). W Villa Verde w Zawierciu (www.villaverde.pl) możesz skorzystać z bogatej oferty zabiegów marki Bioline.  

Wszystkie zabiegi są wykonywane w połączeniu z nowym masażem DTM (tkanki głębokiej – Deep Tissue Massage) – masażysta wykonuje precyzyjne, powolne ruchy z dosyć dużym naciskiem (momentami, w miejscach np. dużego cellulitu, może być lekko bolesny), docierając do warstwy tkanek głębokich skóry i stymulując zachodzące w nich procesy.

Atrakcyjne w tych zabiegach jest to, że są indywidualnie dobierane do potrzeb klientki (pomoże w tym przeszkolona kosmetyczka), oraz to, że łączą skuteczność najlepszych mechanicznych zabiegów antycellulitowych z działaniem składników roślinnych oraz doznaniami (aromat, konsystencje) bardziej „duchowymi” i relaksacją.

Zabiegi najlepiej wykonywać w serii – indywidualnie dobranej przez kosmetyczkę.

Pielęgnacja domowa

Uzupełni działanie zabiegów i przedłuży trwałość ich efektów. Marka Bioline proponuje do domowej pielęgnacji gamę Body Care opartą na biorytmach ciała:

  • Body Care Bioline, kosmetyki na cellulitKrem ujęrdniający i na rozstępy Bioelastine (ujędrnia, wzmacnia i nawilża – na dzień i na noc)
  • Krio-żel na opuchnięte nogi Criogel (świetnie odświeża, daje uczucie lekkich nóg po męczącym dniu)
  • Olejowe mleczko Firming Wrap (regeneruje, wzmacnia, uelastycznia, szybko się wchłania)
  • Krem na cellulit i tkankę tłuszczową Thermoslim (wyszczupla brzuch, uda, pośladki)
  • Emulsja liftingująca Lifting Drain w sprayu (do stosowania na dzień, drenuje, napina i wzmacnia)
  • Masło modelujące na noc  Lipo Shape (ma cudowny, lekki zapach wanilii, zapobiega odkładaniu się tłuszczu, aktywizuje lipolizę)
  • Plaster wyszczuplający Slim Patch (koncentrat antycellulitowy na dzień i na noc, silnie drenuje, wyszczupla i ujędrnia)
  • Ultra-aktywny krem redukujący na noc Reducing Wrap (redukuje depozyty tłuszczowe, cellulit i nadmiar płynów)
  • Żel krystaliczny na biust Senum Cristal Gel (ujędrnia i napina, zawiera ciekłe kryształy)

Polecamy!

więcej o marce Bioline na www.kosmoprof.pl