Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA POLSKA MA NOWĄ MISS KOSMETYCZEK!

POLSKA MA NOWĄ MISS KOSMETYCZEK!

0

Polska Miss Kosmetyczek 2013

Polska Miss Kosmetyczek 2013 – Bożena Konieczko

W niedzielę, 20 stycznia 2013 r., podczas uroczystej Diamentowej Gali w hotelu Sheraton w Warszawie, jury złożone ze znanych przedstawicieli show biznesu wyłoniło zwyciężczynię jedynego w swoim rodzaju konkursu piękności. Nową Miss Kosmetyczek została 24-letania Bożena Konieczko z Gogolina. Poznaj szczegóły!

 Bozena_Konieczko_koronowana_przez_Angelike_Plank_Miss_Kosmetyczek_2012

Bożena Konieczko koronowana przez Angelikę Plank, Miss Kosmetyczek2012

Wybory Miss Kosmetyczek odbyły się już po raz czwarty i powoli zajmują stałe miejsce w kalendarzu ważnych imprez odbywających się w stolicy na początku nowego roku. Tegoroczne laureatki wybrało jury, w składzie: Renata Dancewicz, Monika Richardson, Anna Maruszeczko, Marzena Rogalska, Yuliya Babich, Tomasz Kammel, Robert Korzeniowski, Karol Strasburger, Jerzy Gruza, Jarosław Jakimowicz, Mariusz Pujszo, a także Sylwia Michalik-Franas – dyrektor oddziału regionalnego banku PKO BP (platynowy partner wydarzenia) oraz przewodnicząca jury Patricia Popławska – właścicielka kosmetycznej marki Clarena, a także inicjatorka i organizatorka całego konkursu. W idei konkursu ważny jest fakt, że profesjonalne kosmetyczki ocenia jury złożone z ludzi mediów i świata show biznesu, dla których perfekcyjny wygląd ma istotne znaczenie w życiu zawodowym.

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz

Miss Kosmetyczek 2013 została Bożena Konieczko z województwa opolskiego (Gogolin). Tytuł I Vice Miss przyznano Joannie Karnaszewskiej (25 lat)  z Gdyni, a szarfa II Vice Miss przypadła 30-letniej Agnieszce Kozłowskiej-Bieleckiej z Warszawy. Dodatkowo, już po raz drugi w historii tego konkursu, swoją Miss Kosmetyczek wybrali także Internauci. Tym razem Internauci i jury byli jednogłośni! Największą ilość głosów w plebiscycie przeprowadzonym przez portal NaszeMiasto.pl, a tym samym tytuł Miss Internautów 2013, zdobyła również Bożena Konieczko.

Na wszystkie kandydatki Internauci oddali rekordową ilość 19529 głosów, ponad 4500 tysiąca więcej niż w roku ubiegłym. Nagrodzone panie nie kryły radości, podekscytowania i wzruszenia.

Jestem naprawdę zaskoczona. Po tym, jak otrzymałam tytuł Miss Internautów nie sądziłam, że zdobędę jeszcze jakąś nagrodę – mówiła Bożena Konieczko zaraz po ogłoszeniu werdyktu. Bardzo się cieszę i dziękuję za to wyróżnienie – podkreśliła zwyciężczyni.

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Nowa Miss Kosmetyczek jest magistrem biotechnologii kosmetologicznej i pracuje w gabinecie kosmetycznym w Opolu, gdzie zajmuje się przede wszystkim zabiegami na twarz. W przyszłości chciałaby zająć się zabiegami relaksacyjnymi, a jej marzeniem jest otworzenie własnego gabinetu Spa. Pasją Bożeny są także motocykle. W wolnym czasie lubi także czytać książki, zwłaszcza romanse.

Koronę podczas Diamentowej Gali przekazała Bożenie Miss Kosmetyczek 2012 Angelika Plank. Miało to tym razem szczególne znaczenie, gdyż obie dziewczyny pochodzą z Opolszczyzny, a do tego, jak się okazało, są koleżankami ze studiów.

Diamentowa Gala 2013 została zorganizowana w tym roku z dużym rozmachem. Podczas finału 10 kandydatek do korony (wyłonionych spośród 120 dziewczyn z całej Polski) można było zobaczyć w kilku odsłonach. Najpierw zaprezentowały się w swoich codziennych, zawodowych strojach, czyli w kosmetycznych fartuszkach. Prawdziwe owacje publiczności wywołał jednak ich występ w kreacjach znanych polskich projektantek – Violi Śpiechowicz i Yuli Babich. Stylizacje kandydatek doskonale uzupełniły fryzury autorstwa Bartosza Janusza oraz makijaże wykonane przez wizażystki reprezentujące markę Ikor. Entuzjazm wzbudziły także taneczne popisy finalistek, do których przygotowała je Elżbieta Barczyńska, choreografka współpracująca przez wiele lat przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Dodatkową atrakcją wieczoru był koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny, Sabiny Golanowskiej, czyli SaGo, który zrobił prawdziwą furorę.

Monika Richardson

Monika Richardson

Diamentowa Gala 2013 jako święto hołdujące pięknu przyciągnęła wielu gości z pierwszych stron gazet. Na wydarzeniu można było spotkać m.in. Annę Gzyrę, Jarosława Jakimowicza, Tomasza Kammela, Karola Strasburgera, Roberta Korzeniowskiego, Renatę Dancewicz, czy Monikę Richardson. Tak jak w ubiegłym roku, gospodarzem wieczoru był Krzysztof Ibisz, który stworzył niezwykle przyjazną atmosferę i jak zwykle znakomicie sprawdził się w roli konferansjera.

Podczas gali odbył się także finał konkursu Top Beauty Salon, od dwóch lat organizowanego również przez firmę Clarena. Tytuł Top Beauty  Salon jest przyznawany najlepszym gabinetom kosmetycznym w Polsce . Nagrody o łącznej wartości ponad 15 tys. złotych zostały przyznane w czterech kategoriach wyróżniających zarówno jakość usług pielęgnacji twarzy i ciała, jak i komfort gabinetu, czy profesjonalizm personelu. Wyróżnienia trafiły do Studia Urody i Wizażu BARBAB z Kołobrzegu, Salonu Kosmetycznego Anna,  Salonu Urody Natura oraz Salon Urody Alter Ego.

Robert Korzeniowski z żoną

Robert Korzeniowski z żoną

Udział w wyborach Miss Kosmetyczek to nie tylko dobra zabawa, prestiż i satysfakcja. Poprzednie edycje konkursu pokazały, że udział w finale, a tym bardziej zdobycie tytułu, przekłada się na rozwój zawodowy uczestniczek oraz kilkukrotnie zwiększa liczbę wizyt w salonach, w których pracują. Gabinety Miss prezentowane są na łamach branżowych czasopism, a finalistki dzięki mediom zdobywają popularność w swoim regionie. Jednak poza prestiżem walczą także o cenne nagrody od organizatora, tj. profesjonalny sprzęt zabiegowy i kosmetyki marki Clarena oraz specjalistyczne szkolenia zawodowe. W tym roku specjalne nagrody dla laureatów ufundowali również patroni medialni wydarzenia. Branżowy portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka zapewnił laureatom obu konkursów darmową 3-miesięczną kampanię reklamową, a redakcje magazynów Beauty Forum, Gabi.Net estetyka&zdrowie, oraz lifestylowy Frappe’ Magazin przekazały wszystkim finalistkom roczne prenumeraty swoich czasopism. Patronat medialny nad konkursem objęły ponad to: NaszeMiasto.pl, magazyn BusinessWoman & life oraz portale kosmetologia.com.pl i nasalony.pl. Laureatki zostały także obdarowane oryginalnymi bukietami kwiatów od Zygi floor.

Karol Strasburger z żoną

Karol Strasburger z żoną

Poprzedni artykułWYNIKI TESTU POMADKI ROUGE EDITION BOURJOIS
Następny artykułJUDE LAW W OKULARACH VOGUE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.