Strona główna PIELĘGNACJA ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE PRODIGE DES OCÉANS – INTENSYWNY RYTUAŁ REGENERUJĄCO-ODMŁADZAJĄCY

PRODIGE DES OCÉANS – INTENSYWNY RYTUAŁ REGENERUJĄCO-ODMŁADZAJĄCY

0
thalgo rytuał

Która z nas nie marzy o tym, żeby zatrzymać upływ czasu albo choć usunąć skutki, jakie pozostawił na skórze? Dlatego szukamy swojego eliksiru młodości. Może nim być Intensywny regenerująco-odmładzający rytuał na twarz i ciało Prodige Des Océans, który kryje w sobie moc 5 oceanów. 

Od ponad 50 lat francuska marka Thalgo przoduje na świecie w dziedzinie morskiej kosmetyki. Wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości flory, fauny oraz bogactwa mórz i oceanów, w tym głownie alg, tworząc najwyższej klasy luksusowe, specjalistyczne preparaty. Thalgo może pochwalić się także jedną z najbogatszych ofert, jeśli chodzi o rytuały „gabinetowe”. W jej portfolio znajdziemy szeroki wachlarz masaży oraz kilkadziesiąt zabiegów na twarz i ciało, w tym nowość – rytuał Prodige Des Océans.

thalgo rytuał

Moc 5 oceanów i 7 technik masażu

Morze to ogromne, wspaniale zaopatrzone laboratorium, w którym znajdują się prawie wszystkie pierwiastki chemiczne występujące na ziemi –część w postaci rozpuszczalnych soli, inne w postaci nierozpuszczalnej zawiesiny. To właśnie bogactwo tych substancji sprawia, że woda morska ma tak dobroczynny wpływ na zdrowie i urodę. Rytuał łączy w sobie elementy 7 technik masażu, w tym masażu Kobido, skutecznie poprawia wygład skóry – wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego, zmniejsza widoczność i ilość zmarszczek. Skóra odzyskuje gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd.

Idealny sposób aplikacji oraz uwalniające od napięć ruchy, gwarantują głęboki relaks i odprężenie. Rytuał ten zapewnia wyjątkowe doznanie, w którym innowacja i profesjonalna wiedza łączą się z luksusem i zmysłowością.

Wskazania: skóra o obniżonej elastyczności, wymagająca nawilżenia, ujędrnienia, liftingu i regeneracji. Cel: opóźnienie procesu starzenia się skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek mimicznych, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, poprawa napięcia i odżywienia skóry, modelowanie owalu oraz przywrócenie promiennego wyglądu.

Treatment-Soin-2-Prodigelogo ThalgoLogo FacebookZostań fanką Thalgo na
www.facebook.com/ThalgoPoland