Strona główna FRYZURY RIO LOOKBOOK – FRYZURY INSPIROWANE OLIMPIADĄ

RIO LOOKBOOK – FRYZURY INSPIROWANE OLIMPIADĄ

1
Fryzury z warkoczy

Igrzyska Olimpijskie w Rio już za nami, ale inspirowane nimi fryzury – w gorących brazylijskich klimatach – możesz nosić przez cały rok! Zobacz, jak wykonać krok po kroku uczesania przygotowane przez stylistów Procter & Gamble.

Plażowe fale

Plażowe fale

Plażowe fale

Warkocz kłos

Kucyk z warkoczem

Warkocz kłos

Amerykański kok

Amerykański kok

Amerykański kok

Fryzura 10 na 10

Modne fryzury

Modne fryzury

Gorączka złota

Fryzura z warkoczy

Fryzura z warkoczy

 

Zobaczcie też zdjęcia z konferencji, na której Agnieszka Płusa, stylistka Procter & Gamble, zaprezentowała fryzury z lookbooka Rio. Przedstawiono też ideę kampanii „Dziękuję Ci Mamo”, w ramach której 
Procter & Gamble zabrał do Rio najwierniejsze fanki sportowców, czyli ich mamy, aby mogły być z nimi w czasie zmagań o medal olimpijski.

Poprzedni artykułBOBBI BROWN SUNSET PINK
Następny artykułJAK PRZESUNĄĆ OKRES – CZY ISTNIEJE SPOSÓB NA OPÓŹNIENIE MIESIĄCZKI?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.

1 KOMENTARZ