Strona główna MAKIJAŻ TRENDY I KOLEKCJE ROCKOWA KOLEKCJA WIBO

ROCKOWA KOLEKCJA WIBO

0

Rock with Me – pod tą nazwą marka Wibo lansuje efektowny buntowniczy look w stylu rockowym. Hitem kolekcji są ćwieki i grafitowy pyłek na paznokcie!

W specjalnej kolekcji Rock with Me marka proponuje stylowe lakiery do paznokci Leather Nail Polish. Zapewniają one spektakularny efekt piaskowej imitacji faktury skóry na powierzchni paznokci. Długo utrzymują się na płytce, wykazują również wyjątkową odporność na ścieranie. Równie atrakcyjny i nietuzinkowy efekt gwarantuje lakier do paznokci Glam Rock, nałożony na dowolny lakier zrobi wrażenie na każdej fashionistce.

lakiery Wibo

Innowacyjnym rozwiązaniem są również ćwieki Nail Deco. 
Nałożone na pomalowaną powierzchnię paznokcia stanowią prawdziwie rockową atrakcję. Prawdziwym hitem kolekcji jest połyskujący pyłek do paznokci Nail Effect Powder w odcieniu intensywnego grafitu. Dopełni  on całości rockowej stylizacji, która tej jesieni jest prawdziwym kosmetycznym „must have”.

Nail Deco, ćwieki na paznokcie pył na paznokcie

eyeliner

Marka nie zapomniała również o mocnym podkreśleniu oczu, ważnym elemencie rockowego looku. Proponuje bowiem innowacyjny marker Liquid Eye Pen, który w prosty sposób pomoże stworzyć na swym oku idealnie równą, grubą kreskę o głębokim odcieniu czerni.

Uwodzicielski makijaż w rockowym stylu to również usta podkreślone lakierem do ust Lip Lacquer, łączy on w sobie intensywność koloru pomadki oraz blask i łatwość aplikacji lip glossa. Gwarantuje świetlisty i wyrazisty makijaż na wiele godzin. Bardzo dobrze wygładza i wyrównuje powierzchnię ust. Dostępny w 3 najmodniejszych odcieniach.

błyszczyk Wibo, lip lacquer

Pokaż drapieżną stronę swojej osobowości!

Kolekcja dostępna jest na www.wibo.pl.

makijaż Wibo