ROZALIA MANCEWICZ W FINALE MISS UNIVERSE!

ROZALIA MANCEWICZ W FINALE MISS UNIVERSE!

1763
0
PODZIEL SIĘ

 

Rozalia Mincewicz

Nasza Miss Polonia startuje w konkursie o tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Każdy z nas może oddać na nią swój głos. Jak? Sprawdź!

Po raz pierwszy w historii tego konkursu można głosować na swoją faworytkę poprzez oficjalną stronę  Miss Universe

www.missuniverse.com/members/contestants

Każdy może oddać dziennie 10 głosów z jednego adresu e-mail. Głosowanie jest bezpłatne i trwa do 11 września do godziny 13 naszego czasu. Dziewczyna, która otrzyma najwięcej głosów poprzez głosowanie internetowe automatycznie znajdzie się w gronie TOP 15 najpiękniejszych kobiet świata. Od roku 1989 żadna Polka nie znalazła się w TOP 15. W tym roku mamy szansę, by to zmienić – iBeauty oddaje swoje głosy sumiennie! 😉

Rozalia Mincewicz

Rozalia jest w Sao Paulo od niedzieli i ciężko pracuje na sukces swój i naszego kraju.

W rozmowie telefonicznej powiedziała:

Jestem już po pierwszych sesjach zdjęciowych i wywiadach. Każdy dzień jest bardzo intensywny i muszę przyznać, że poziom organizacyjny tego konkursu jest imponujący. Przyszło mi konkurować z prawdziwymi pięknościami, lecz zrobię wszystko co w mojej mocy, aby godnie reprezentować Polskę. Moje największe konkurentki pochodzą z krajów gdzie wybory Miss Universe są wydarzeniem na miarę mistrzostw świata w piłce nożnej. Mam świadomość, że konkurs Miss Universe nie jest popularny w naszym kraju, dlatego tak bardzo potrzebuje głosów Polaków.

Rozalia wystąpi w dwóch przepięknych sukniach Sabriny Pilewicz: finałowej i narodowej. Naszym zdaniem przepiękne!

suknie Rozalii Mincewicz Miss Universe

Zobacz filmy promujące naszą Miss!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAVON ADVANCE TECHNIQUES PROFESSIONAL HAIR COLOR
Następny artykułZAPOMNIJ O DIECIE!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.