Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI SKLEPY PROFIMED – PROFESJONALNA PIELĘGNACJA JAMY USTNEJ I SKÓRY W JEDNYM MIEJSCU

SKLEPY PROFIMED – PROFESJONALNA PIELĘGNACJA JAMY USTNEJ I SKÓRY W JEDNYM MIEJSCU

Otwarte niedawno sklepy Profimed w warszawskiej Galerii Mokotów i w Posnanii w Poznaniu to raj dla tych z nas, które szukają profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej i skóry w jednym miejscu.

profimedPierwotna koncepcja grupy Profimed opierała się na ofercie profesjonalnych i unikalnych produktów stomatologicznych, które były dostępne w aptekach i klinikach, ale często w wygórowanych cenach. Profimed skupiał w sobie najlepsze marki i najlepsze produkty w dużo bardziej atrakcyjnych cenach, co pozwoliło na zbudowanie zaufanej grupy Klientów.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Profimed stopniowo zaczął wprowadzać do swojej oferty inne produkty, inspiracji szukając wśród najlepszych marek kosmetycznych na świecie. Dziś w ofercie Profimed znajdują się znane i cenione marki takie jak Institute Karite czy Tweezerman. Ciągle jednak najbogatszy asortyment stanowią marki stomatologiczne: Swissdent, TePe, Marvis, Buccotherm czy Philips Sonicare i wiele innych.

profimed3profimed4

profimed

Poprzedni artykułMEZOTERAPIA NEAUVIA HYDRO DELUXE
Następny artykułSVR Liftiane – odmładzające dermokosmetyki