Strona główna MODA SZALEŃSTWO KOLORÓW DOROTHY PERKINS!

SZALEŃSTWO KOLORÓW DOROTHY PERKINS!

0
Dorothy Perkins ogłosiła współpracy z londyńską projektantką, Olivią Rubin

Marka Dorothy Perkins z entuzjazmem ogłosiła podjęcie współpracy z londyńską projektantką, Olivią Rubin! Kolekcja jest oryginalna i pełna barw, wprost idealna na sezon wiosenno-letni!

Inspiracje Olivii Rubin, wprowadzone pod nazwą „A Postcard From” („Pocztówka z”), stanowią wspomnienia z jej podróży, przywodząc posmak letniego szaleństwa. Paleta kolorów łączy w sobie neutralne odcienie szarości z odrobiną pasteli i klasyczne jasnoróżowe odcienie Olivii. Do wzorów charakterystycznych dla tej projektantki należą miękkie czerwonawe muszle na dżerseju proponowanym w wielu rodzajach, odważnie koralowe wzory na torbach plażowych i bikini, oraz tropikalne ptaki, które wyglądają zabawnie i żywo na szyfonowych sukniach maksi.

Jestem podekscytowana pracą z Dorothy Perkins i wprowadzeniem moich projektów do jej sieci sklepów. Kolekcja skupia się na wyraźnych, a jednocześnie prostych kształtach, gdyż zawsze projektuję kolekcje kobiece w ich oryginalnym ujęciu, starając się stworzyć uniwersalną część ubioru, która może stać się podstawą garderoby. Kolekcja jest zawsze rozszerzona o biżuterię i stroje kąpielowe; natomiast tym razem po raz pierwszy do mojej kolekcji dodałam akcesoria.

Dorothy Perkins

Dorothy Perkins ogłosiła współpracy z londyńską projektantką, Olivią Rubin

Poprzedni artykułZDROWE DZIĄSŁA!
Następny artykułNOWY WIZERUNEK ORSAY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.