Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU SZTYFTY BELL HYPOALLERGENIC

SZTYFTY BELL HYPOALLERGENIC

1
Bell Hypoallergenic

Poznaj nowość z gamy Bell Hypoallergenic: podkład, róż, brązer, rozświetlacz i bazę pod podkład w formie sztyftu! Piękne, funkcjonalne i bezpieczne dla skóry wrażliwej.

Hypoalergiczny intensywnie kryjący podkład w sztyfcie Blend Stick Make-up (24,99 zł)

Lekki podkład, który dopasowuje się do struktury skóry. Dzięki aksamitnej aplikacji nie tworzy plam i smug, a wygodna forma sztyftu pomaga precyzyjnie nałożyć odpowiednią ilość produktu. Podkład ujednolica koloryt cery i maskuje niedoskonałości. Pozostawia trwały, matowy efekt i przez wiele godzin zapobiega błyszczeniu się skóry.

Bell podklady w sztyfcie

Hypoalergiczny sztyft modelujący Hypoallergenic Contour Stick (24,99 zł)

Bell brązerTrwały brązer w wygodnym sztyfcie, doskonały do modelowania kształtu twarzy. Dzięki aksamitnej aplikacji i lekkiej formule łatwo i precyzyjnie się rozprowadza. Idealnie stapia się ze skórą i nie obciąża makijażu. Nadaje skórze zdrowy wygląd i pozostawia słoneczny efekt lekkiej opalenizny.

Hypoalergiczny róż w sztyfcie HypoAllergenic Creamy Rouge Glow Stick (24,99 zł)

Róż podkreślający kości policzkowe i modelujący kształt twarzy. Forma sztyftu sprawia, że aplikacja jest wygodna i dokładna. Lekka formuła sprawia, że róż łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Produkt idealnie adaptuje się do skóry i nie pozbawia jej naturalnego wyglądu. Róż jest trwały i nie ściera się, dzięki czemu cera jest promienna, rozświetlona i wygląda na wypoczętą przez cały dzień.

Bell róże w sztyfcie

Hypoalergiczny rozświetlacz w sztyfcie Hypoallergenic Illuminating Stick (24,99 zł)

Bell rozświetlaczWrażenie rozświetlenia i zdrowej, wypoczętej skóry za jednym pociągnięciem. Dzięki formule dopasowującej się do struktury skóry i aksamitnej aplikacji bez smug, makijaż wygląda niezwykle naturalnie. Lekka i kremowa konsystencja pozostawiają delikatny efekt, trwały prze wiele godzin.

Hypoalergiczna baza pod makijaż w sztyfcie HypoAllergenic Make-Up Primer Stick (24,99 zł)

Lekka formuła, aksamitna aplikacja. Baza doskonale się rozprowadza i nie pozostawia smug. Forma sztyftu sprawia, że jej nakładanie jest niezwykle wygodne. Baza idealnie adaptuje się do skóry, ukrywa pory i niedoskonałości – stają się mniej widoczne, a skóra jest niezwykle gładka. Cera jest promienna, a makijaż jest utrwalony na wiele godzin i przez długi czas pozostaje matowy i świeży.

Bell baza pod podkład

1 KOMENTARZ