Strona główna PAZNOKCIE MANIKIUR I PEDIKIUR TAJSKI MASAŻ STÓP

TAJSKI MASAŻ STÓP

0

TAJSKI MASAŻ STÓP

Pozwala odreagować stres, daje wrażenie lekkich nóg, generalnie pozytywnie wpływa na cały organizm. Od sierpnia w instytutach i hotelach SPA Dr Irena Eris możesz poddać się tajskiemu masażowi stóp.

Rzeczywiście, bardzo skutecznie radzi sobie z uczuciem ciężkich nóg i pozwala szybko się zrelaksować, choć nie dla każdego intensywny masaż będący połączeniem refleksologii, uciskania i rozciągania będzie w pierwszym momencie przyjemny. Warto jednak z niego skorzystać – nawet jeśli masz łaskotki i bardzo wrażliwe stopy;-) – bo efekt jest odczuwalny dłużej niż tylko parę godzin po zabiegu. Dzieje się tak, bo w trakcie niego pobudzone zostają ośrodki energetyczne odpowiedzialne za różne funkcje w naszym organizmie. Masaż wykonuje się dłońmi i specjalną pałeczką z drewna różanego, z wykorzystaniem ciepłego olejku ziołowego. Trwa ok. 50 minut, kosztuje 120 zł (lista instytutów Dr Irena Eris na stronie www.DrIrenaEris.pl).

Polecany jest m.in. kobietom, które uwielbiają na co dzień nosić szpilki!

 

Poprzedni artykuł„NIE!” dla botoxu
Następny artykułWODNA LIPOSUKCJA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.